Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki lefogyott...

Van itt olyan, aki lefogyott 20-30 kilót több éve és azóta se hizta vissza?

Figyelt kérdés

És ha igen , pontosan hány éve fogyott le és tartja a súlyát?

Tehát azok válasza érdekel, akik rég fogytak le és nem gyomorgyuruvel



2018. febr. 18. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly januárban kezdtem, júniusra lement 25 kiló, karácsonyig vissza 2, most januárban újra jobban fogyelek, azóta lement még 6, most már csak arra figyelek, hogy ne jöjjön semmi vissza. Ha hízok fél-1 kilót, akkor rögtön beiktatok egy diétás hetet, hogy visszamenjen a súlyom.
2018. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Én 26kg-ot fogytam 3 éve 5 hónap alatt. Azóta úgy tartom a súlyom, hogy rendszeresen, mindennap mozgok és meg van egy rendszer, hogy mikor mit eszem. Ezt úgy kell elképzelni, hogy van egy listám, amire fel van írva kb 30 féle reggeli, ebéd, vacsora lehetőség úgy, hogy a mennyiség is meg van adva. Ehhez előtte kiszámoltam a súlytartó kcal szükségletemet és az alapján csináltam meg. Így csak előveszem minden este és előre megtervezem a másnapot, hogy mit fogok enni. Továbba havi 1x tartok 3napos léböjtkúrát, ez igazán jót tesz.

A 3 főétkezés közt is szoktam enni, arra is hagytam összesen 150kcalt, hogy ha éhes leszek, akkor ne kelljen félnem, hogy túllépem. Na most ezt nem mindig eszem le, így van, hogy 150-nel minuszba kerülök. Vhogy így, jah, azóta még fogytam összesen 5 kilót, de már túl vékony lettem, csak ugye túlságosan félek az újabb elhízástól, így inkább leszek vékonyabb az átlagnál, mint kövér.

152/38kg(69ről indulva).

20/L

2018. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Picivel több mint 3 éve fogytam egy év alatt 36 Kg-ot. Ebből visszajött fél év alatt olyan 4-5 kg. és azt a súlyt tartom azóta.

Egyszerűen elkezdtem a kalóriaszámlását alkalmazni, elhagytam a finomított szénhidrátokat, a maradék szénhidrátokat mennyiségére nagyon figyeltem, és heti háromszor gyors tempóban sétáltam/ kocogtam 1-1 órát ( olyan 7 Km-t.).

A kalóriát ma már nem számolom, mert már tudom nagyjából mi- mennyi, a séta és a szénhidrát-szűrés maradt.

47/F

2018. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy nagyon jó barinőm 84 kilóról (158cm) lefogyott huszonvalahányévesen 64 kilóra két év alatt, aztán az évek folyamán még 54 kilós is volt - persze szülések, kisgyerekek jöttek, de 64-et azóta is tartja, aztán tudom, hogy lesz megint 54... :)

ő úgy él, hogy sosem felejti el, milyen borzalmas volt neki 84 kilósan, hogy úgy érezte, nem fogja azt megkapni, azokat a jó dolgokat, amik egy vékony csajnak járnak...


az ő módszere az életmódváltás volt. mozgott amikor csak tudott, és odafigyelt az étkezésére.

(most 40 éves, tehát ha azt vesszük, csak az élethelyzete - két gyerek szülése, szoptatás és "anyasági-tespedés" dobott vissza rajta 10 kilót, de a tudat, hogy érdemes odafigyelni mindig is a legnagyobb súlyától távol tartja.


lehet. igen lehet a mínusz 20-30 kilót tartani, de tudni kell, hogy nem lehet elhagynia magát az embernek...


aki tiniként megduplázza, triplázza a zsírsejteit, annak már mindig tudnak hízni a sejtjei, tud gyarapodni a teste. de nem ilyen szörnyű a helyzet, mert odafigyeléssel a kövér kislány/kisfiú tud pont olyan csinos lenni, mint aki sosem volt dundi.


csak oda kell figyelni. 1-2... 5 kiló hízás, és be kell húzni a féket.


lehet, hogy aki már egyszer megjárta azt az utat, hogy 20-30 kiló fölös volt rajta, és ledolgozta, az sokkal jobban fogja uralni a testét, mint az, aki mindig is csinos vékony volt, aztán elhagyja magát ahogy múlik az idő...


szóval az odafigyelés a legfontosabb! és a jó szokásokat az ember sose felejti el :)

nincs olyan, hogy valaki reménytelenül kövér. olyan van, hogy hízékony, de ezt meg lehet uralni.


ui. akkor a barinőm akkupunktúra segítségét igénybe vette, de Norbi/Réka edzéseket is, és az alap tanácsokat: sok zöldség, gyümölcs, fehér húsok, cukor és liszt mentes életmód... és így sikerült neki.

2018. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!