Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma meg tegnap nem jól ettem....

Ma meg tegnap nem jól ettem. De ha többi napon jól eszek és most a hétvégén többet mozgok, akkor nem hízok, ugye?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nem jól ettél? A fogyás nem úgy megy, hogy most eszek káros anyagokat, de utána hétvégén többet mozgok és akkor nem fogok elhízni. Túl van ez egy kicsit misztifikálva. Rendszeresen kell mozogni, be kell építeni az életedbe, mint a kajálást. Az életed részévé kell, hogy váljon. Ha rendszeresen mozogsz és normálisan táplálkozol, akkor semmi bajod nem lesz tőle, hogy ha vmelyik nap elmész moziba és eszel egy popcornt, vagy egyik nap eszel kis csokit, stb. A lényeg a mértékletesség.
2018. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt, hogy elrontottam a diétámat, ettem olyan dolgokat, amiket nem szabadott volna. Mindig mozgok, igaz nem sokat, pont ezért mondtam, hogy ha hétvégén többet mozgok, akkor nem hízok-e ettől a két naptól. De a többi napon odafigyelek már, meg eddig is mindig odafigyeltem.
2018. febr. 23. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem adsz semmi infót, de választ vársz?


Akkor hízol, ha átlagban kalóriatöbbletben eszel. Ha én bevágok 10 krumplis pogácsát (ami az eredeti étrendemen extrém tiltólistás, a jelenlegi hozzáállásommal nem, bár nem előnyös) és megiszom 2 liter cukros kólát (isten ments), akkor is lazán fogyhatok, mivel nem ezen múlik, hanem a kalóriaegyenlegemen, nem is egy napén.


Ha remek étrended van és túleszed magad, akkor pedig bizonyára hízol.

2018. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!