Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 100 felüléstől a zsiréteg...

Napi 100 felüléstől a zsiréteg is lemegy a hasról, vagy csak vastagabb lesz a derekam az izomnövekedés miatt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem megy le....futás, bringázás ...hajrá ;)
2010. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól nem fog lemenni sajnos, csak a zsír alatti izmot edzed, miután leadod a zsírt intenzív mozgással éd diétával, akkor fog látszani a felülés eredménye!Sok sikert!
2010. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem megy le... én is mindennap felültem 200-at, de az a minimális "hasháj" nem akart eltűnni.
2010. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem megy le, de engem nem is érdekel.
2010. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyik se, csak megfájdul a hátad meg a derekad
2010. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Mozgás során nem a dolgozó testrészről megy le a zsír, hanem egyenletesen, mindenhonnan. Ez annyiból nem igaz, hogy elhízni sem egyenletesen szoktunk, így fogyni sem egyenletesen fogunk. A zsírszövetekben található alfa2-receptorok felelősek, hogy hová rakódjon le a zsír, és ezek felelősek a zsírok mobilizásának gátlásáért. Az alfa2-receptorok egyenlőtlen eloszlása határozza meg, hogy elsőként hová hízzunk, és bizony onnan fogunk utoljára fogyni. Ezt nem tudjuk befolyásolni az adott testrész megmozgatásával. Teljesen fölösleges felüléseket csinálni a fogyás miatt, akkor már inkább menjünk le, és fussunk ahogy csak bírunk, az sokkal több kalóriát éget el.
2010. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2010. jún. 11. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!