Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyok majd az atkins light-al?

Fogyok majd az atkins light-al?

Figyelt kérdés

Atkins light!

Hús, fehérje bármennyi egy nap (tudom hogy egészségtelen a túlzott fehérjefogyasztás, de én nem olyan vagyok, aki megeszik egy nap 3 csirkecombnál többet)

egyetlen szénhidrátforrás a zöldség, a max 20 grammra pályázok, de nem baj ha picit több is lemegy? ( hozzátenném, hogy aki hüledezik az alig eszel zöldséget dolgon, 1 db kígyóuborka kb 2-3 gramm ch)

néha egy-két teáskanál korpa, vagy lenmag

túró, sajt is jöhet (max 100-100 gramm)

nem előfeltétel a bő zsírban sütés

ami tilos: gyümölcsök, csonthéjasok, hüvelyesek, tészta, és a gusztustalan csomagolt hentesáruk(szalámi stb.),

joghurt, tej, kefír csak végszükséglet esetén.

Mellette aktív életmód, mérsékelten intenzív edzés.

Előre is köszönöm az értelmes hozzászólásokat!


2010. jún. 9. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
csak annyit mondok, hogy Atkins-tata túlsúlyosan és szívproblémákkal halt meg....
2010. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan fogyókúrát kellene választanod, amit hosszú távon az életmódodba tudsz iktatni. Különben semmi értelme.

Mit gondolsz, akármennyit is fogysz egyes élelmiszercsoportok kizárásával, ha utána visszaállsz a normál táplálkozásra, talán nem jönnek vissza a kilók? Vagy egész hátralevő életed gyümölcsök, hüvelyesek és magok nélkül szeretnéd leélni?

Olyan diétát válassz, amiből tanulsz is valamit az egészséges táplálkozásról! Különben csak jojózni fogsz!

2010. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de ez LIGHT!! xD


(egyébként ha fokozatosan növeled a szénhidrátot, kalóriát is a normális szintig akkor nincs jojó.

és attól se mhiszem hogy jojóznék ha félévente háromszor ennék egy kosár gyümit! :)

a tésztát pedig nagy ívben kerülöm, meg lehet lenni sztem nélküle, a fehér kenyér és a tojásos tészták nem is ízlenek...

2010. jún. 9. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen diéta az, ahol nem lehet gyümölcsöt enni és a zöldséget is lekorlátozza? Durva, én tuti nem csinálnám :D inkább akkor egyél csak zöldséget meg gyümölcsöt, az jobban hangzik, bár az is elég drasztikus
2010. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a szürkeállományod a light....
2010. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokkal jobb a normális táplálkozás, esetleg vegyél vissza a szénhidrátokból, akár 100 grammig naponta, de az ilyen buta kúrákból baj is lehet. Olvastam a neten egy olyan esetet, hogy valaki 56 kilóról indult, és mert kicsit elégedetlen volt, esztelen hülye diétákba kezdett, és jelenleg 80 kilónál tart, egy csomó egészségügyi panasszal, és nem tud már lefogyni egyáltalán. Azóta inkább minden nap normálisan próbálok enni, ésszerűen, hogy örökre tudjam tartani ezt az életmódot.
2010. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megeszek egy nap alatt 2 egész kígyóubit, és pl egy fej salátát,egy tányér brokkolit, egy paprikát...13 gramm szénhidrát, viszont mennyi zöldség.
2010. jún. 9. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
20 gramm szénhidrát? Most csak viccelsz, remélem.. Azzal örülj, ha le bírsz szaladni a boltba. Reggelizz graham kenyeret sonkával, tojással, zöldséggel. Ebédelj salátát sovány hússal. Vacsorára jöhet a túró (bár 100gramm édeskevés)
2010. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!