Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki több...

Van olyan, hogy valaki több tíz kilót lefogy, és nem kell műteni?

Figyelt kérdés
Mármint nem kell plasztikázni a bőrét?

2018. márc. 9. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
ha nem gyors ütemben fogysz, akkor nincs gond elméletileg. aki hirtelen fogy sokat, annak nincs ideje a bőrének normál ütemben változni, "visszahúzódni", így "nagy lesz a bőre."
2018. márc. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van egy határ, ami felett már nem képes a bőr visszahúzódni. Az igaz, hogy a hirtelen fogyás miatt, olyan emberen is "csünghet" a bőr, akinek egyébként lassú fogyás esetén alkalmazkodott volna a bőre a fogyáshoz. Szerintem az életkor is számít, minél fiatalabb vagy annál rugalmasabb a bőröd.

Szóval ha nem vagy kórosan túlsúlyos, akkor nem feltétlen kell műtét.

2018. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez a lassan fogyásnál alkalmazkodik a bőr nem feltétlen igaz.

Én úgy fogytam 2 év alatt több mint 45 kilót, hogy az első évben 30-at, utána a második évben a többit, de az már csak ilyen 15-17 kg volt.

A hasamon mégis maradt bőr, egy csomó (kis zsír is van még :)), a combomon is látszik, de azért nem olyan durva. Ruhában pl. nem látszik, csak ruha nélkül.

Szóval nyilván függ attól is, hogy ne rohamtempóban fogyj, DE legalább akkora mértékben az életkortól, egyéni adottságoktól (genetika), attól, hogy mennyi felesleg és milyen elosztásban volt rajtad.

Azt is tapasztalom ismeretségi körömben, hogy a férfiaknak kevésbé nyúlik meg a bőrük (én nő vagyok), de ez csak ilyen személyes megfigyelés.

De azért ne úgy képzeld el, hogy úgy néz ki, mint egy shar-pei kutya... ruhában tényleg nem látszik, ha nem konkrétan sztriptíztáncos akarsz lenni, szerintem együtt lehet élni ezzel.

2018. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rajtam nem lóg a bőr, közel 1 év alatt fogytam 38 kilót, mellette sportoltam és kentem magam testápolóval.
2018. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon dagadt vagyok, 125 kiló. A kérdés meg igazából elméleti, úgysem fogok lefogyni soha.
2018. márc. 9. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

CSAK akkor nem fogsz lefogyni soha, ha nem kezdesz hozzá.

Hidd el nekem, ha belekezdesz, sokkal könnyebben fog menni, mint gondoltad volna.

Én 127 kg voltam, és ugyanúgy gondolkodtam, mint te, amíg (40 évesen) valami a fejemben át nem kattant, és megváltoztattam az életemet.

SOHA nem bántam meg, egy pillanat se, hasbőr ide vagy oda, csak azt bánom, hogy nem előbb kezdtem bele.

Szóval hajrá...

2018. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van, aki nem műtteti meg magát, elviseli a lógó bőrt...

De van, akinek elég rugalmas a bőre s jó a módszere. Egy ponton túl persze már semmi nem segít, extrém sok fogyásnál lógni fog.

2018. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Életkort, magasságot, nemet írnál kérdező? 125kg sok, de nem brutálisan.
2018. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!