Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 6x 60 perc szobabicikli,...

Heti 6x 60 perc szobabicikli, és megfelelő diéta,2 hónap alatt kb mennyit fogyok? Nagyon fontos, most túlsúlyos vagyok

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
5kilót
2010. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ennyi adatból nem tudunk még csak megközelítő értéket sem mondani. Nem mindegy, hogy 50kilóból akarsz lefogyni, vagy 150kilóból.


De csak annyit tudok tanácsolni, hogy ha tényleg megfelelő a diéta, és lelkiismeretesen csinálod, akkor meglesz az eredménye, nyugodj meg!;)

Sok sikert!

2010. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az attól függ mennyire vagy túlsúlyos. Valószínüleg az első hónapban kevesebbet( 2kg), de a második hónapra megindul a fogyás.Ja és ha látványos változást szeretnél, az csak a 3.hónap után látszik. Ahogy az előző hozzászoló mondta, szerintem 4-5 kiló lemehet rólad. Viszont ne csak szobabiciklizz, mivel monoton, és ha nem vagy elég kitartó, megunod hamar, kivéve ha valami mesét, filmet nézel közben, de azt is bizonyos fokú intenzítással kell tekerni, nem úgy mintha sétálnál. Azt javaslom, hogy tornázz néha. Ha rákeresel, itt a neten is lehet találni videókat online. Sok sikert és ne add fel! Mindig jusson eszedbe, hogy mit szeretnél. Ja, és nyugodtan jutalmazd meg magad néha. ( héten 1x )
2010. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! hát én picit többre számítottam :(

101 kg vagyok, 164 cm. És azért tudom ezt a mozgásfajtát választani, mivel pici babám van, és alvás időben tudnám ezt csinálni!

2010. jún. 10. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!