Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kemény munkával elérhetek egy...

Kemény munkával elérhetek egy ilyen alakot?

Figyelt kérdés

nem vagyok még túl idős, húszas éveim elején járok, 90 kiló és 170 centi vagyok, és sajnos elég narancsbőrös is a fenekem/combom...ha keményen dolgozok, lehetek még ilyen? vagy sosem tűnnek el teljesen a néhai kövérség jelei?


[link]


2010. jún. 10. 21:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Photoshop megold minden problémát!
2010. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
csakhogy én nem fényképen akarok ismerkedni :P
2010. jún. 10. 21:48
 3/26 anonim ***** válasza:
Ez nem a Rubint Réka segge? Komolyra forditva a szót: lehet persze, de gondolom nálad is az a legnagyobb baj, hogy nem ismered az egészséges táplálkozást. Ehhez életmód váltás kell, különben bármennyit fogysz is egyszer, úgyis visszajön.
2010. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
az életmódváltás már megtörtént, kb 180 fokos fordulat, két hónapja kezdtem, 6 kiló ment le eddig, csak izgulok miatta, hogy tényleg megérje, és ne egy álomképet kergessek
2010. jún. 10. 22:00
 5/26 anonim válasza:

Ha az alap alkatod ilyen akkor hajrá, meg tudod csinálni :-)

Réka torna a legújabb nagyon jó ;-)

Narancsbőrre sok víz, masszírozás, Dr. Kelen narancsbőr elleni krém ( Müller, Rossmann, bioboltok). Nekem ezek váltak be.

2010. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

El tudod igen..de kemény munka kell hozzá,és nagyon pontosan kiszámolt étrend (az utolsó 5-6 kilónál fogod észrevenni,hogy nem akar lemenni,ha nem ásod bele apaosabban magad a témába)


bodybuilder.hu-itt mindent megtalálsz..kalkulátorok,mozgásformák,étrend. Komolyan mindent,csak olvasd el.A narancsbőröm semmiféle krém és masszázs nem fog segiteni, a sport és a normális,minőségi étrend (ez számit jobban) hatására el fog tűnni ha kitartó vagy. Sok sikert kivánok.

2010. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást és a tanácsokat :)
2010. jún. 10. 22:15
 8/26 anonim válasza:
Utolsó! Hát nekem segített a masszázs is meg a krém is. Próbáltad, hogy ezt mondod?
2010. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha elég kitartó vagy, persze hogy lehet :) Nem lesz egyszerű, de azt hiszem ezt te is tudod. Sok sikert.
2010. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ez az alak nem egészséges (már ha nem PhotoShop alkotás), de hajrá...
2010. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!