Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futástól megindulhat a fogyás?

Futástól megindulhat a fogyás?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok 85 kg. Sokat eszek. Tény és való szeretnék fogyni de nagyon nagyon nehezen veszem rá a dolgokra magam. Elkezdtem futni, esetleg ez be indítja a fogyást? Vagy mellette diéta kéne? Kérlek adjátok tanácsokat.
2018. ápr. 5. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogyásban 70%-ban a kaja, 30%-ban a sport játszik közre, kb. Szóval étrendet kellene váltanod és kevesebbet enned. Miket eszel egy nap és mennyit?
2018. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reggelire peksutemenyt. Ebédre rendes főtt ételt és általában vacsorára is
2018. ápr. 5. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor a mennyiséget kell csökkentened és reggelire ne péksüteményt egyél. Cukros italokat, édességeket hanyagold és kezd el mozogni.
2018. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Általában nem,vagy nagyon lassan. Gondolom csak lötyögés lenne az a futás,amennyi kalóriát elégetsz vele az egy fél péksütiben benne van.
2018. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahogy írta az előttem lévő nagyon lassan indul be a fogyás soha beindul egyáltalán. Mit javasoltok mit sportolnak ami hatásos?
2018. ápr. 5. 17:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha beindul egyáltalán *
2018. ápr. 5. 17:50
 7/8 anonim válasza:
Kettlebell pölö, izmosodsz is tőle, de közben keményen kardió is, leizzaszt ,lihegtet.De az étkezés csökkentését nem úszod meg,mert ha engedsz az edzés utáni farkaséhségnek és feltöltekezel kalóriával akkor buktad a kal.deficitet.
2018. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
A futás remek, sok kalóriát éget, jó a keringési rendszernek, de ha sokat eszel, akár hízhatsz is, megtörtént már, hogy emberek elkezdtek futni és meghíztak. Nyilván nem szabad lazán túlzabálni magad, gondolva, hogy futás mellett akármit szabad... De könnyen lehet, hogy nem figyelsz oda az evésre és futva lefogysz. Én automatikusan egyformán akarok enni, akármennyit is mozgok (egy bizonyos szintig, de utána is jól járok), a párom is ilyen, szóval a mozgáson képes állni a fogyásunk, hízásunk.
2018. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!