Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Mindíg is kövér voltam, de az utóbbi két évben annyira elfajult a dolog, hogy most konkrétan 130 kiló vagyok 23 évesen. Az evés nálam már kényszeres, állandóan ennem "kell", ha itthon vagyok zabálok mint egy disznó. Hogyan kéne elindulnom a helyes irányba? Nem akarom tovább kockáztatni az egészségemet.

2018. ápr. 29. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menj először!
2018. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háziorvos ekkora súlytöbbletnél beutalhat egy kórházba, ahol rendszeres mozgáson veszel részt, és a kajaadagodat is ellenőrzik.

Ez egy kényszerbetegséggé nőtte ki magát.

Pszichológus feltétlen szükséges, aki a lelkedet feltérképezi és egy dietetikusra is nagy szükségd van.

2018. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akaraterő kell neked, semmi más. Mint az összes többi fogyókúrázónak. A tesóm tavaly 180 kilóról indult, most 140, és csak annyi kellett, hogy végre elszánja magát. Nincs varázslat, külső segítség, tündér keresztanya, és főleg nincs olyan, hogy enned KELL. Enni akarsz, mert még nem döntötted el, hogy dolgozni akarsz az eredményért, egyelőre hárítasz és kifogásokat keresel.
2018. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ez oké. De az a kérdés, hogy konkrétan mit hogyan csinaljak? Ekkor súllyal mit edzek, milyen kajákat kerüljek, stb.
2018. ápr. 29. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ekkora súllyal szerintem max. sétálj, illetve biciklizhetsz és úszhatsz is, ha tudsz, azok sem nehezek vagy nagyon terhelőek nagy túlsúllyal sem. Bár nem mindegy, hogy 160 vagy 205 centi vagy...


Az étrend egyéni, de ilyen szinten bármivel viszonylag könnyen kéne fogynod, HA fejben rendben tudod tenni a dolgokat. Amíg kényszeresen, folyton eszel, nem lesz rendes kalóriadeficited. Egy kemény elhatározás mindenképpen jó lenne...

2018. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!