Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos fogyási módszerek?

Hatásos fogyási módszerek?

Figyelt kérdés
13 éves, 172 cm magas, 70 kilós lány vagyok. Eléggé túlsúlyos vagyok, és ez nagyon látszik rajtam. Egy hónap múlva megyünk kirándulni, ahol fürdő ruhában leszünk. Nem várok csodát, de valaki tudna valami hatásos módszert? Tényleg nagyon kellene.. (ja, és lehetőleg otthon tudjam csinálni)

2018. máj. 7. 20:52
 1/2 anonim válasza:

Magas intervallumú(hiit) edzés, esetleg időszakos böjt. Olvass utánuk, keress rájuk, 1hónap alatt nem tudsz csodát tenni, de tudsz rajta változtatni.

Ne úgy akarj változni, hogy "csak erre a nyárra nézzek ki jól, utána tömhetem magamba újra a szemetet"

2018. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress rá kolly fitness blogjára. Rengeteg tanács, étel edzés terv van, ingyenesen is elérhető, facebookon is van két csoportja.
2018. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!