Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Rékával napi 20 perc?

Rubint Rékával napi 20 perc?

Figyelt kérdés

Ha mától elkezdek mindennap 20 percet edzeni rubint rékára akkor az látszani fog mondjuk július végére ? tudom hogy hülye kérdés, mert miért nem mozgok inkább a szabadba stb de munka után 9 kor érek haza és nem fér bele más :S

amúgy 165 cm vagyok és 65 kg, mennyi lenne az ideális ?


2010. jún. 14. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is naponta akartam, de az első után olyan izomlázam lett, h másnap nem bírtam :S
2010. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
alakformálásnak tökéletes, de nem fognak leszaladni rólad a kilók attól a 20 perctől. valami aerob mozgás kellene, pl a futás tökéletes zsírégető. ha van 20 perced tornázni, akkor azt fordítsd inkább futásra. sokkal hamarabb meglátszik az eredmény!
2010. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

este amikor haza érsz futsz:)

akkor már úgyis jó idő van

az biztos hatásosabb

mellé meg a rubint én nem mondom h nem jó

de sokat ne várj tőle, mert csak nagyjából lábemelgetés és idő pocsékolás

2010. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is 165 centi vagyok, és én 48 kilósan éreztem jól magam. Most 55 vagyok, és az összes kiló a hasamra és az úszógumimra ment, amit felszedtem... Mellesleg ez csontoktól is függ, és nekem elég vékonyak. Összegezve szerintem nem a mérleg a lényeg, hanem a tükör :) Most szeretnék nekiugrani ennek a Rubint Réka dolognak, mert ezt lehet bent is csinálni. Falunkban futni menni eléggé cikinek érzem, ez itt nem megszokott, falun kívül meg félek :(
2011. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!