Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő lesz, amíg lemegy...

Mennyi idő lesz, amíg lemegy ez a 2 kg?

Figyelt kérdés

Múlthét kedden még 50 kg voltam, azt kel rólam tudni, hogy február eleje óta fogyókúrázom, és 14 kg-ot fogytam, csakhogy elmentem külföldre múlthéten, és ott muszáj volt azt ennem, amit elém raknak(túlzás nélkül mondom), és mozogni sem tudtam. Amikor hazajöttem, azt hittem elsírom magam, mert 54 kg-ot mutatott a mérleg. Ez tegnap előtt volt. Tegnap alig ettem valamit, jó ha bevittem 350 kalóriát, és már azóta beszedtem 6 db szűztea kapszulát. Most, ruhástól a mérleg 52.6 kg-ot mutat. Szerintetek mit csináljak, mennyi idő kell, hogy visszaálljon a súlyom 50 kg-ra? Nagyon elkeseredtem, mert kemény munkám volt ebben az egészben, és az eredeti célom egyébként 45 kg lenni. (még mielőtt azt írni valaki, hogy ez nagyon alacsony, azt tudni kell, hogy 150 cm vagyok)

Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. máj. 17. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Sok.
2018. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ufc-s technikaval 1 ora 😃 viszont azt nem ajanlom mert eleg veszelyes. Jarj el futni napi 1 orat, figyelj a kajara es nyarra siman meg lehet az a 45kg.
2018. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idő leadni 2kg-ot? Olyan heti 0,5 kg-mal kell számolni, tehát olyan egy hónap. A fogyás nem arról szól hogy nem eszel semmit. Nagyon nem. Egyszerűen a kalóriaszükségleted alatt egyél 300-400 kalóriával, mozogj egy kicsit. Ennyi a titok. Ja és ne akarj egy hét alatt 0,5kg-nál többet leadni, mert akkor nem csak a zsír fog eltünni rólad, de az izom is.
2018. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!