Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnk gyorsan lefogyni...

Szeretnk gyorsan lefogyni kb.5 kilót de több sem baj bikiniszezonra. Lelehetséges? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok 163cm és 61 kiló :(

2018. máj. 21. 18:53
 1/9 anonim válasza:
33%
12 évesen nem ezzel kéne foglalkoznod. De különben is, ha dagadt vagy, nem ilyenkor kell nekiállni fogyózni.
2018. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Első, egypár kiló feleslege van, nem "dagadt".


Kérdező, máskor gondolkodj hamarabb, nyakunkon a nyár, de egy jobb életmódra térni, többet mozogni s picit jobban odafigyelni az étkezésre kb. mindig jó ötlet.

2018. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
36%
12 éves kislány még miért foglalkozik ezzel?
2018. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia! Először is, nem egészséges gyorsan lefogyni 5 kilót, de vannak módszerek rá. Ha leálsz az összes egészségtelen étellel (persze figylej rá hogy kerüljön beléd megfelelő mennyiségű LASSAN LEBOMLÓ szénhidrát -mint rozsos keksz - főleg reggel) akkor ez mindenképp hatásos. Továbbá azt nem írtad sportolsz-e, de a hasprések és guggolás sokat segíthet nyílván ne egyszerre, szép fokozatosan kezdj hozzá és minden nap rakj hozzá 5-öt, 10-et. De egy napi 200 hasprés elég hatásos lehet rövid idő alatt is akár. Nem ajánlom hogy teljesen megvond magadtól amiket szeretsz, ha időnként kisebb mennyiségben eszel egészségtelen dolgot attól még nem lesz bajod, továbbá figyelj rá hogy rengeteget igyál (vizet) mert az is sokat segít.
2018. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Kettes, akár hogy szépítjük, akkor is kövér. De manapság ez általános.
2018. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szépítem, egyszerűen a dagadt, a kövér és a van némi túlsúlya, az 3 egészen más dolog. Csak a számokból nem tudhatom, hogy én kövérnek nevezném-e.


A befolyásolható, önértékelésében nem teljesen OK tinilányoknak épp elég evészavara van anélkül is, hogy egypár kiló miatt ledagadtozzák.

2018. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy 12 évesnek általános iskolás kisgyereknek mit számít a "bikiniszezon"? A muffodat mutogatod a strandon?
2018. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem 12 évesen az érdekelt nyáron,hogy kapok-e új görkori :D
2018. máj. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen sportolok futok biciklizek.
2018. jún. 1. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!