Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megérné egy fogyókúrás tablett...

Megérné egy fogyókúrás tabletta vásárlása?

Figyelt kérdés
Alapvetően ellene vagyok, fogytam eddig 21 kg-t tabletták nélkül, de most stagnál és elgondolkodtam ,hogy van -e valami természetes bogyó, ami segít a zsírégetésben?
2018. máj. 25. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nincs :)

Orvosi Nobel-díjat érne a felfedezés.

Tartsd a jó életmódot, sportolj, és a szervezet tenni fogja a dolgát.

2018. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ha megérné, mert használna, nem lennének túlsúlyos emberek.
2018. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem léteznek fogyasztószerek, csak jó kis módszerek. A legjobb az életmódváltás, persze a fogyáshoz kalóriacsökkentés is kell.


A zsírégetésben nem kell segítség. Energiahiányban használod a tartalékaidat, anélkül pedig nem. Átejteni a testet, hogy ok nélkül feladja a tartalékait, az trükkös lenne s nem is örülnék neki, az a helyzet, természetellenes dolog.

2018. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

L-karnitin kardio előtt fel órával. Segít a zsírsejtek mozgósításában. Természetes cucc, minden edző ajánlja.


Mozgás nélkül nem fogsz tartósan zsírt égetni.

2018. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha lenne, akkor nem vacakolna senki diétával meg edzéssel. :D
2018. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Annak mindenképpen megéri, aki eladja. A vevőnek már nem annyira biztos :)
2018. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted fel a kérdést.

Fogyasztó tabletta nem létezik.

Ha már ennyit fogytál és most stagnál, akkor egy kis "pörgető" tápkiegeszítő segíthet.

Természetesen a kajára továbbra is kell figyelni, de egy kis segítséget adhat a belassult anyagcserének, ideiglenesen (megszokja a szervezet).

Pl. Revex16 karnitinnel kombinálva

2018. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én találtam egy tabit ami annyira nem rossz, nekem bejött... Persze mozogni kell vele, de legalább az éhségérzetem elveszi. Van benne zöld tea meg L karnitin, bár ezek csak vízhajtók. :)
2018. máj. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami "természetes", vagy nem ártalmas, az nem használ. Ami meg használ (szteroid tartalmú asztma gyógyszerek intenzív mellékhatásokkal), az nem rizikómentes és vény köteles, szóval ha anélkül veszed meg, illegális is.
2018. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!