Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony vagyok, kicsi mellekkel...

Vékony vagyok, kicsi mellekkel, a fenekem viszont kicsit nagy, de puha. Ha bikiniben vagyok, az alsó felnyomja a fenekem, és kétoldalt lejjebb van. Kellene fogynom ott?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kep esetleg hogy eltudjam képzelni?
2018. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Izé, pontosabban ez hogy is néz ki? :D
2018. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
popsiból nehéz fogyni, de nem lehetetlen... van akinél ez genetikus... mindenképpen érdemes sportolni és popsira fókuszálni, persze csak, ha azt akarod, hogy jól nézzen ki... személyi edző segít kiválasztani az optimális edzést, hogy hatékonyabban formáld a testedet... egyébként nem ezen fog múlni az életed, ergo akkor sem történik semmi, ha nem mész sportolni, legfeljebb a pasik nem csorgó nyállal bámulják majd a seggedet a strandon... Ha egy munkakörben vagy a tanulás mellett sokat ülsz, az ülepedet hajlamos megereszkedni... ennyi
2018. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem jó vagy így is.
2018. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Fénykép alapján könnyebb lenne véleményt mondani!
2018. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

ha túl puha akkor több lehet ott a zsír mint az izom szóval izmosodj egy kicsit és akkor feszesebb keményebb lehet a feneked és akkor nem így fog állni a bikinid:)

nekem is hasonló alakom van így a leírtjaid alapján ezért is edzek mert engem például zavar a fenekem és combom mérete

2018. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Fotó?
2018. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Bocs, de nekem erről ez jutott eszembe


[link]

2018. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Kicsit rá kell gyúrni a fenekedre meg a combodra és akkor feszesebb leszel!
2018. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Egy kép az jó lenne. Anélkül nehéz mondani valamit.
2018. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!