Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm-es magassághoz 48 kg...

164 cm-es magassághoz 48 kg milyennek számít? (26 éves nőnél)

Figyelt kérdés
Egészségesen táplálkozom, kicsit talán egyoldalúan is, döntően zöldség-gyümölcs-tejtermék alapú az étrendem, ezekből jöhet minden, nyersen, max. a zöldség párolva. Heti 1-2 alkalommal tojás, sovány hús (csirke vagy pulyka), havi néhányszor hal. Naponta 3-4 étkezésem van, reggel a legbőségesebb. Napi kb. 4 liter csapvíz. Cigi, alkohol kizárt. Hetente 4, de inkább 5 edzés kondiban, főleg kardio, 60 perc egy alkalom. Izmos nem vagyok sajnos, nagyon nehezen épül, inkább vékony lábak, karok jellemeznek, inkább csontos vagyok, kicsi fenékkel, lapos hassal, kis mellekkel. Milyen így az életmódom? Kellene híznom szerintetek?
2018. jún. 29. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Vèkony
2018. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kellene híznod,túlzottan pálcika vagy így!
2018. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Koplaltatod magadat, túledzed és nem viszed be a szükséges energiamennyiséget. Az izomhoz fehérje kell. 10 kiló rádfér. Semmi tartalékod nem lesz egy esetleges betegség esetén.
2018. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Girhesnek. Van erre egy durva jelzős szerkezet, de az nem ilyen kifinomult oldalra való.
2018. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Irigykedem a kitartásod miatt! Megengedhetnél magadnak több kalóriát. Az izmosodáshoz több bevitt energia kell. A sporthoz is kell energia. Megengedhetsz magadnak egy kis lazaságot. Csinos vagy, irigyellek. Ha még tökéletesebb alakra vágysz, meg egy kis izom kellene rád. Egyébként én szeretnék ilyen vékony lenni.
2018. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha Te meg vagy elégedve magaddal, akkor az a legfontosabb.

De én biztos vagyok benne, hogy a másik nem képviselőinek 80%-a azt mondja: gebe

Ha Neked jó így, legyen.

2018. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már lejársz kondizni, akkor a kardió mellett csinálj súlyzós edzéseket. Felveszed a legnagyobb súlyt amivel még meg bírsz csinálni 10 guggolást majd fél perc szünet és 3x ismétlés. Egy hónap és már nem lesz ennyire lapos feneked.
2018. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Izomépítéshez fehérje és magasabb energiabevitelt kell kombinálni súlyzós edzésekkel. Ha csontos vagy, az azt jelenti, hogy nem viszel be elég tápanyagot a szervezetedbe a kívánt alakodhoz.
2018. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!