Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leggyorsabb lefogyási módszer?

Leggyorsabb lefogyási módszer?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Viszonylag kevés evéssel extrém sok edzés. Mondjuk egész napos futás, csákányozás, hegyi kerékpározás... Sajna nem akárki bírja, de 16 óra séta se rossz. Ez sokkal jobb kalóriadeficitet ad, mint akár a nullkalória mozgás nélkül.


Nem mintha ajánlanám, hiszen brutális, a szervezetet sokkolja, az izom bomlik, mint állat, az anyagcsere bizonyára lassul és a legtöbb ember kikészül napok alatt. De te kérdezted, mi a leggyorsabb, szerintem ennek kell lennie.

2018. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nem evést ajánlom neked. Az a leggyorsabb. Sajnos van azért mellékhatása is: éhség,rosszullét,halál. De hát ezen gyorsan túl fogsz lendülni,hiszen a legfontosabb, hogy gyorsan szép legyél.
2018. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem eszel par napig csak egyszer ketszer es beszukul a gyomrod. Gyomorgyuru is hasonlo elven mukodik
2018. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

ha csak az a lényeg, hogy a mérleg kevesebbet mutasson, vágd le a karod vagy a lábad, ezzel a módszerrel -20kilót is elérhetsz 10perc alatt


ha egészségesen és tartósan akarod elérni na az nem megy gyorsan...

2018. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj börtönbe, ott tuti lefogysz, lásd Lagzi Lajcsi példáját. Ennél gyorsabb már csak az, ha levágod a kezed - lábad.
2018. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt válaszoltam máshol:

Én fogytam két hét alatt 4-5 kg-ot! (bizonyára az agyamból, ahogy egyesek itt hozzászólnak...)


Nem volt rajtam túl sok felesleg, de 7 kg -ot akartam fogyni. 5 éve most sikerült olyan módszer, ami bevált.


Az első hét sima ügy volt, ekkor ment el a víz valószínűleg. Ezt napi 3 liter vízzel értem el (mellette csalánteát, kávét vagy maté teát, nyírfateát stb ittam - pluszban). Átmostam magam ezekkel. A teákkal vigyázni kell, nem szabad túladagolni.


Tojást,majd inkább tojásfehérjét ettem sokat (3-4 db reggel, később meg ha éhes voltam) Nem vittem magammal pénzt, hogy mondjuk büfézhessek, hanem otthon felvágtam zöldségeket, és nyersen vagy néha párolva ettem sokat sokat sokat(spenót, párolt cukkini, répa, karalábé, vagy paprika-paradicsom-uborka- jégsaláta kombó frissen vágott petrezselyemmel.) Gyümölcsöt keveset ettem: grapefruit, alma. Szerintem túl cukros, és hús mellé amúgy sem...


Ettem húst, sokat. Csirkemellet jellemzően, vagy combot, bőr nélkül. Első héten kis halat (párom fogta, muszáj volt) Néha elcsábultam, ettem olajos magvakat. Ha utánanézel, nem is olyan rossz, bár rengeteg kcal. Tejtermékeket én annyira nem bírom, de túrót ettem minden délután (hol fahéjjal, cukor nélkül - nem finom -, hol zöldfűszeresen.) Ja..és mindig rágtam valamit szinte. Magyarán sokszor ettem, nem vártam meg a rosszullétet. Közte ivásivásivás! Bringával igyekeztem járni mindenhova.


Őszintén: második második napján marha szarul lettem. Aztán a teákat elhagytam, és jobban odafigyeltem, hogy ne terheljem meg magam, csak ha ettem előtte. Felejtsd el pl az este nem evést. Másnap a világot is felfalnád. Csak ilyenkor zöldséget egyél. A második hét végére nagyon jól éreztem magam, és pl egy szelet rántott hús volt az ünnep a harmadik héten, ami épphogy látszott. Mondom, a hitet pár szem mogyoró, mandula dió adta. De csak keveset ettem belőle. Én nem vittem túlzásba a mozgást sem, de otthon amennyit bírtam, mindig tornáztam, hogy mindenemet átmozgassam, mellette a bicaj munkába, vagy boltba menet, meg mondjuk lépcsőzés lift helyett, meg a lustaságomat felváltottam a mindent én csinálokkal. Én az elején szedtem kis vitamint is, ezt nem írnám le, mert ha neki állsz szedni valamit a többi vitamin, nyomelem meg eltolódik.


Kenyér, péksüti, tészta, krumpli, rizs zéró! Bár...egyszer ettem kis krumplit. Tudom, szénhidrát kellett volna több, de nekem ez vált be. Ráadásul szénhidrát a gyümölcsben zöldségben is van. Most a negyedik héten tartok, kicsit többet eszem, de nincs visszahízás, stagnálok. 1000-1200 kcal körül ettem. Néha alatta, de akkor már nem vigyorogva bringáztam, gondolhatod.

2018. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!