Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vágyok az édességre....

Nagyon vágyok az édességre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
semmit
2018. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor egyél édességet. Az rosszabb ha kívánod és megvonod magadtól.
2018. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ehetsz bármit, ha nem léped túl a kcal kereted, a mennyiség a lényeg igazából
2018. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Egyél édeset! Pl. túró, pici joghurttal elkeverve, édesítőszerrel, esetleg apróra vágott gyümölccsel.

Egy kis görögdinnye, 29 kcal van 10 dekában.

Pár szem sárgabarack, szilva.

Ha nassolni akarsz, akkor vékony csikokra vágott zsenge sárgarépa is jó választás. Vagy uborka és paprika csíkok fűszeres joghurtba mártogatva.

2018. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor (bár nálam ez ma már jóval kisebb vágy) egyszerűen édességet eszem. Hogy milyet, az merőben a vágyaimtól, az adott napomtól, az aktuális diétámtól függ (ami életmódváltás, de vannak szigorúbb és lazább időszakok). Cukor sosincs benne (legfeljebb gyümölcs formájában, ha igen laza vagyok).


A gyümölcs nekem nem édesség (s erősen fogyásellenes, mert csak éhesebbé tesz, miközben sok cukrot hoz, ez nyilván nem mindenkinél van így), legalábbis önmagában nem az, sütibe vagy csokiba mártva, krémbe keverve már jobb :)

Én tudom, mikor mihez nyúljak, de neked kell tudnod, hogy számodra mi fér bele, mire vágysz, mekkora mennyiség kell, mi laktat, mi tesz csak éhesebbé és még vágyakozóbbá (egyes fránya édességek csak felcsigáznak) és hogy milyenek a makróid. Ami jól laktat és tápanyagdús, abból férhet több is, de ez még az elosztáson is múlik, egy nagy ebédbe sokkal jobban fér egy emberes adag (de megfelelő összetételű) édesség, mint egy kicsibe. De egy kicsiben sem gond egy-egy falat cukormentes csoki, de akár cukros is, ha valakit az nem zavar.


Kevés lightos édességem van, én inkább fehérjedús sütiket (ami elég rendes étel, így nem gond, hogy sokat visz el a keretből) és parányi töményeket eszem, de azért vannak könnyedebb lehetőségek is, különféle zselés, tojásfehérjés, kókusztejes igen kalóriaszegény édességek formájában...


Igazán jó életmódban szerintem az ember általában nem vágyik nagyon édességre (max. az elején, de van, akinél azonnal történik), de ez más lapra tartozik.

2018. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül túrót ettem gyümölccsel, ittam rá egy pohár vizet és elmúlt☺
2018. júl. 11. 11:02
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
nyaljál sót, akkor majd folyadékot kívánsz...
2018. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyél egy normális kis csokit.

Nem kell trükközni.

Egy kis szeletben nincs sok kalória, belefér.

Csak nem kell naponta enni, és nem kell bevágni egy egész táblát.

2018. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
szar az étrended n le merem fogadni.
2018. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert ez olyan egyértelmű, mi?
2018. júl. 11. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!