Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek vált be a lézeres...

Kinek vált be a lézeres testkezelés? Van aki kipróbálta, de nem vált be? 17/L

Figyelt kérdés
Kérem, azok ne írjanak akik annyival lerendezik, hogy mekkora hü*ye, idióta és így tovább vagyok amiért hiszem, hogy tényleg működhet is akár.

2018. júl. 13. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem bevált, teljesen szőrtelen vagyok azóta.
2018. júl. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem szőrtelenítés, hanem állítólagos fogyási módszer lézerek segítéségével.
2018. júl. 14. 01:13
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Akkor viszont idióta vagy de tényleg
2018. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, mekkorának kell lenned ahhoz, hogy lézeres kezeléssel akarj fogyni?

Ha nagyon nagy darab vagy, akkor eleve nem számíthat annyit.

Ha meg csak kicsit, akkor meg magadtól is le kell tudnod fogyni.


Én voltam kövér, nagyon is, gyerekkoromtól kezdve, fogytam is rengeteget 20+kilót, volt olyan is, hogy visszahíztam, volt olyan is hogy sikeresen fogytam.

Most is van rajtam felesleg.

Van tapasztaltom a dologban.


Nem azért híztam vissza mert nem lehet sikeresen lefogyni, hanem mert valamit mindig kihagytam, amit csak nem akartam megtanulni és felfogni.

Vagy túl gyorsan akartam fogyni, vagy fogyás után ugyanazokba az étkezési hibákba estem, vagy eleve rossz életmódot folytattam, tehát a sikeres fogyást bár megtanultam, de mindazt ami a hízást okoz, még nem tudtam elengedni.


Nem nézek gyakran fogyós kérdéseket, de bármikor megakad a szemem, mindig ugyanazt látom.

Az emberek azt hiszik, hogy bármiféle fogalom és realitás nélkül lefogyhatnak.

Van aki heti 3-at akar, van aki 10 nap alatt akar, van aki meg lézerrel.

Régen meg a zsírleszívás volt a csodaszer.


Nincs ellenemre az, hogy valaki bármilyen orvosi segítséget vegyen igénybe, bár max extrém indokolt esetben lehet reális.

De egyet állíthatok, nincsennek csoda fogyások, ha valaki nagyon jó eredményeket tud felmutatni, akkor vagy nagyon megdolgozott érte, vagy csak hatékony volt.

Ügyeskedés esetén meg csúnyán meglesz a böjtje, tapasztalatból mondom.

Ha van rajtad felesleg, annak oka van, leszedetheted lézerrel (bár még ilyet nem hallottam), de vissza fog menni, mert nem véletlenül van ott.

Ha te csak a súlyfeleslegeddel foglalkozol, az olyan mintha egy tüneti kezelés lenne, a valódi ok megtalálása helyett.

Ha majd megtalálod az elhízásod okát, szembe is mész vele, akkor megszabadulsz az eredményétől is.

17 évesen pedig még bőven alakulóban van a tested, kár ebbe beleavatkozni vagy megzavarni.


Persze tudom, te ezt már a fejedbe vetted, nem vagy boldog, nem eltűntethető, nem tudom neked milyen nehéz, rossz az anyagcseréd, bármennyit mozogsz ott marad, stb.

Én is voltam tini, és kövér is, és végijártam egy csomó hasonló dolgot, nekem igazán nem fáj, ha te ezt könnyebben megúszod, viszont nekem meg van már tapasztalatom ebben.

Tudom nem hat meg, engem sem hatott volna.

2018. júl. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl jó, nagyon drága és macerás dolog.

Inkább dietázz, az jobb

2018. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a spektrumon láttam erről egy műsort, állítólag lemegy a cucc, de vissza is jön kb. hat héten belül, és nem tudsz ellene tenni semmit.
2018. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!