Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zabpelyhet most akkor...

A zabpelyhet most akkor ehetem reggelire vagy hízlal? L/20

Figyelt kérdés

Ma ettem belőle(tejjel+banán) és nagyon felfújt

Azok akik fogyni szeretnének ehetik vagy nem??



2018. júl. 16. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy ehetik. Én volt hogy 2 héten át ugyan olyan zabkását ettem annyira rá kattantam.
2018. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Köztudott, hogy a kalóriatöbblet hízlal,nem konkrét étel. Ha felfúj,akkor nem bírod a zabot. Van ilyen.
2018. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem a tej fúj fel. Próbáld meg nem állati tejjel (kókusz, szója, rizs, mandula stb.)
2018. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy étel felfúj, nem azt jelenti, hogy hizlal! Vagy a tejet, vagy a banánt, vagy a kettő kombinációját nem szereti az emésztésed. Persze az is lehet, hogy más állt a dolog mögött, egyeseknél frontra vagy hormonális változásokra is kijöhet ilyesmi.
2018. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamire érzékeny vagy benne, nem tudom, mi az. Van, aki a tejet, van, aki a zabot nem bírja - s van, aki a banánt, már találkoztam ilyen szinte mindenre allergiással is.


A kalóriatöbblet hizlal. A zabkása kinek príma, laktató étek, kinek mindegy vagy kerülendő, mert csak éhesebb lesz mondjuk fél kiló zabkásától, nemhogy ilyen kis pár falattól. A zab maga teljesen okés étel az összetételét nézve. A banán is. A tej már jobban megosztja az embereket, persze egyén- és diétafüggő, hogy mikor mi fér bele az ember diétájába.


Próbáld ki s meglátod, neked beválik-e, mást nem tudok mondani.

2018. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan
2018. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A zabot a lovaknak is hizlalásra adják. A testépítők szokták enni tömelegéskor. Én fogyózáskor nem enném.

Egyél gyümölcsöt, tejterméket reggelire, esetleg pirítóst teljes kiőrlésű kenyérből.

2018. júl. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ez hülyeség. Reggelire simán mehet a zab. Föleg ha teljes kiörlésü zabpehely.
2020. jún. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!