Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen méretekkel...

Szerintetek ilyen méretekkel kövérnek számítok? És ha igen tudnátok valami fogyás tippet ajánlani?

Figyelt kérdés

174cm magas vagyok

70 kg

15éves

80B a mellméretem

Kipróbáltam már sok mindent a fogyás érdekében, és edzek is meg odafigyelek mit eszek, de a genetikám sem a legjobb szóval nehezen tudok figyni, de hízni már a legkisebb adagoktól is.



2018. júl. 23. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van néhány kiló felesleg rajtad, többet viszont nem lehet mondani, mert nem ismerjük a testalkatodat. A kalóriaszámlálás a biztos út, ha egészségesen akarsz fogyni.
2018. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kep nelkul nehez rendes valaszt adni, mert nem mindegy hogy oszlik el az izom/zsir
2018. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Képpel könnyebb lenne megmondani, de valószínű van rajtad pár kiló felesleg, ahogy első írta, de még nem vészes.


De egyébként még fejlődik a szervezeted, össze-vissza változol majd. Ezt ki kell sajnos bírni, addig is próbálj egészségesen élni koplalás helyett.

2018. júl. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján ne fogyózz, csak egyél normálisan, mert az is bőven elég, nem vagy kövèr az biztos, de felesleged az lehet
2018. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-4 kg felesleg van rajtad, de kövér semmiképpen nem vagy. Ne fogyókúrázz, az a te korodban kimondottan veszélyes!

Próbálj meg egészségesen táplálkozni, és sportolj! Az mindenképp jót fog tenni, és a tested is alakul tőle.

2018. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ilyen számokkal kövér vagy.

Az egy másik kategória.

De lehet rajtad pár kiló felesleg.

De hogy mennyit, azt nem tudom, mert eléggé testalkat, testösszetétel függő.

Nagyon fiatal vagy, szerintem még sokat fog változni a tested a következő években.

Hízni nem lehet kis adagoktól, csak ha összességében túl sok kalóriát viszel be.

Legyen valami rendszer az étkezésedben, figyel oda a kritikus pontokra (pl. édesség, nasi, üdítők, gyorskaja), továbbra is mozogj rendszeresen és akkor minden rendben lesz.

2018. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a többiekhez, kövér bajosan vagy (legalábbis egy normális ember számára, annak, aki 2 kilónál sikoltozik, hogy undorító dagadt, annak más), de felesleged valószínűleg van s hacsak nem vagy izmos vagy speciális testalkató (szokatlanul széles hát, erősebb csontozat, ilyesmik), akkor jópár kiló feleslegről is lehet szó.


Hízni csak túlevéssel lehet, máshogy nem. Az persze lehet, hogy szerencsétlen a genetikád és kicsi a kalóriaigényed, de azon némi extra mozgás segít. Ha ettől extra éhes leszel, akkor részvétem, próbáld megtalálni a laktató étrendet, amivel könnyebb fogynod.

2018. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos, a 172 cm-emhez úgy 68 kiló az ideális testsúly, amikor már azt mondom magamra ha tükörbe nézek, hogy "ez igen". :D

Most sem mondanám magamat dagadtnak 75 kilóval, de azért már vannak párnáim itt-ott, aminek az eltüntetésén dolgozok.

Megjegyzem én mondjuk 15 évvel ezelőtt egy deka felesleg nélkül is mindig 6-8 kilóval nehezebb voltam az átlag és hasonló magas kortársaimnál, így valószínűsítem, hogy erősebb a csontozatom, vagy nem is tudom.

Lehet, hogy te is hozzám hasonló génekkel rendelkezel.


18 évesen akármennyit ettem 60-62 kiló voltam és ma visszanézve a képeket elborzadok magamon. Kilógtak a csontjaim, nem néztem ki egészségesen. A 68 a tuti! :)

2018. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!