Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki aki diétazott vagy...

Hacsiiiko kérdése:

Valaki aki diétazott vagy fogyokurazott be tudná linkelni vagy bemasolni az etrendet?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni. Nagyon ducinak latom magam és nem tetszek magamnak. Elhataroztam hogy itthoni edzeseket fogok csinalni, de szeretnék mellé étrendet is.Ha kell honapokig is fogom csianalni a sikerert!
2018. júl. 30. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Vesebeteg diéta jó lesz?
2018. júl. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább a Fogyókúrák kategóriában kellene feltenni.
2018. júl. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Reggeli:

300 g natúr joghurt, 30 g zabpehely, 100g gyümölcs

Ebéd:

150 g rizs, 100 g husi, plusz valamilyen zöldség hozzá

Vacsora:

Rántotta 2-3 tojásból, pici szelet kenyér.

2018. júl. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs étrend, csak odafigyelés, azt ettem, amit mindig, csak arra figyeltem, hogy mi az, amiböl többet lehet és mi az, amiböl kevesebbet - és 15 kg-ot eladtam.

"Diétás étrendnek" semmi értelme, illetve csak akkor, ha életed végéig tartani akarod, különben ahogy abbahagyod, és elkezdesz a megszokott módon étkezni, visszahízod az egészet.

2018. júl. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom bemásolni az étrendet, mert nem kétféle kaján éltem, nagyjából le tudom írni, hogy főleg mi volt, de nem azon volt a hangsúly, hogy milyen étel, hanem hogy mennyi.


Reggeli: zabpehely/zabkása (vízzel készített) mézzel (50g), aszalt gyümölcsökkel, vagy gabonapehely (50 g) növényi "tejjel" (lehetne normál tej is, de laktózérzékenység miatt nem veszünk ötféle tejet), hétvégenként egy szelet kenyér felvágottal, lekvárral.


Tízórai: korpovit keksz (4-5 db), vagy kétszersült (2 db), vagy puffasztott búza/rizs szelet (2 db), sonkával, vagy ömlesztett sajttal, vagy saját túrókrém sovány túróból (túró+sovány joghurt + baracklekvárral vagy kaporral ízesítve), kőrözött sovány túróból


Ebéd: többnyire próbáltam sovány, fehér húst, köretnek saláta öntet nélkül. Ha nem volt ilyen étel a menüben, akkor bármiből, de csak fél adagot (mondjuk bolognaiból), de ha belefért a napba, akkor volt Mekizés is. De amúgy ott is kapni cézár salátát grillezett csirkemellel.


Uzsonna: gyümölcsök, aszalványok, kissebb süti, pillecukor, vagy gabonapelyhet rágcsáltam magában, itt általában valami édességet ettem, mert itt jön rám általában a délutáni édességehetnék.


Vacsora: bármi, általában meleg étel (krumplis tészta, bolognai, melegszendvics, paradicsomos húsgombóc), de csak kicsi adag. Vagy ha sült hús, akkor csináltam mellé karfiol- vagy brokkolipürét krumplipüré helyett.


Szóval végül is nem arra figyeltem, hogy csak ezt, vagy csak azt egyek, hanem hogy napi max. 1400 kcal legyen, amit többnyire sikerült is tartani (megjegyzés: az 1400 kcal az én igényemhez van kiszámolva, neked lehet más). Mozgásnak csak sétálás volt. Végül is elértem a kívánt súlyt (8 kg mínusz), de most kezdtem el komolyabban futni, kerékpározni, mert látszik, hogy nem sporttal együtt fogytam.


Tízórai

2018. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

* a "Tízórai" nem tudom, hogy került oda a végére, szerintem még a nassolásról akartam írni.

No mindegy, szóval volt az is, nassolás, de nem sok, egyszerre kb. 2 kocka csoki (volt, hogy egy Balaton szeletet négyszerre ettem meg, minden nap egy kis darabot), 15 g sós perec (az egy fél marék), vagy bármilyen édesség, de csak nagyon minimális.

2018. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. aug. 1. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!