Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A napi ötszöri étkezés tényleg...

A napi ötszöri étkezés tényleg hizlal? Eszerint igen. Cikk lent.

Figyelt kérdés

[link]


Már nem tudom mit higgyek...


2010. jún. 20. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a "fókuszban a nő" című nemzetközileg elismert tudományos szakfolyóirat és a zürichi műszaki főiskola a hiteles forrás. Maradj inkább a táplálkozási szakértők, orvosok álláspontjánál.
2010. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

figyelj ,az sokkal jobban hízlal ha egy nap csak kétszer eszel,de akkor teletömöd magad két napra elegendő kajával.

Elvileg az a normális,ha egy nap többször (lehet ez 5 is) eszik az ember,DE kis adagokat!

2010. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ne higgy a hülye cikkeknek, napi 5 étkezés az egészséges de ne edd magad tele hanem mindig keveset
2010. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármennyire favorizálják, a napi 5X-i étkezés is hízlal ha MAGADHOZ képest többet eszel!
2010. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség. A mértéktelen zabálás hizlal. A normális mennyiséget feloszthatod 20 étkezésre is...
2010. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom az, hogy ha 2 vagy 3 alkalommal eszem egy nap, sokkal könnyebb odafigyelni, hogy ne vigyek be túl sok kalóriát. Eddig két komolyabb fogyókúrám volt, mindkétszer megpróbáltam a napi 5-6 étkezést és nem jött össze, de amikor ráálltam, hogy napi 2, akkor sikerült.

Szerintem ez egyénfüggő is, mert van, aki meghalna, ha 12-16 óráig nem kerülne semmi a gyomrába :)

2010. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem se jött be az 5x-i étkezés,pedig próbáltam :(

maradok a 3-nál,de odafigyelek rendesen.sztem kísérletezd ki h neked melyik válik be :)

2010. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!