Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dukan diéta. Valakinek sikerül...

Dukan diéta. Valakinek sikerült vele fogyni?

Figyelt kérdés
Kérlek válaszoljatok! Szerdán kezdem
2010. jún. 23. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is nezted a csak csajokat? szerintem ezt a dietat nem sokan probaltak meg itt, az orvos is mondta hogy nincs meg nalunk elterjedve, Engem is nagyon erdekel, de az az idiota csisztu zsuzsi nem hagyta egy vendegnek sem h befejezze a mondatat, mindig a lenyegnel szakitotta felbe a hulyesegeivel, utni tudtam volna.
2010. jún. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem sok időbe telt megkeresnem a diéta lényegét: [link]


csak annyit fűznék hozzá, hogy

1. a szervezetnek MINDEN NAP szüksége van szénhidrátra a megfelelő működéshez.

2. amint elérsz a 4. szakaszhoz ("Mit szabad enni? Mindent, amit csak akarunk. ") szépen visszafognak jönni a kilók.


tartós súlyvesztést csak életmódváltással lehet elérni, nagy túlsúllyal rendelkezők inkább bele se kezdjenek az ilyen diétákba, mivel okkal kövérek, ha az okokon nem változtatnak, akkor lefogyni sem fognak tudni


okulásképpen, mert ő jól csinálja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__95..

2010. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegy mit eszel, csak a lisztet, sültkrumplit, disznóhúst hanyagold, és csak sovány tejtermékeket egyél. Máris fogyni fogsz.
2010. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia! Én is éppen ezt csinálom. Még csak a 2. szakasz első napjaiban járok. Nem sok ment még le a mérleg szerint, de én már látok változásokat. Legközelebb jövő héten állok mérlegre.

Azért a Dukan mellett döntöttem, mert betarthatónak tűnik, nem kell éhezni és valóban nem is vagyok éhes, nagyon jól érzem magam. Te hogy állsz?

2010. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

felhagytam a dukannal :) most éppen azt csinálom, hogy reggel 10 ig mindent megeszek délben csirkemell salátával

utána semmi + egyész nap zöld tea édesítőszerrel.

-4kg eddig (ha hozzászámolom a vizet az kb 3kg akk -7kg)

2010. júl. 10. 09:47
 6/10 anonim válasza:
És miért hagytál fel a Dukan-nal, nem jött be? A zöld tea amúgy nagyon jó, én is be fogom iktatni a programba.
2010. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 madelene válasza:

Sziasztok!

En oktoberben lessz 2 eve Parizsban lakom a csaladommal.

En gyerekkoromtol mar "kover" voltam>

Megprobaltam sok dietat de volt amelyik csak keves idelyig bevalt,es volt amelyikkel nem ertem el semmi valtozast.

Itt megprobaltam a Dukan dietat es bevalt.fogytam es vissza sem hiztam ,pedig sok fagyit,edesseget eszem.

Most ujbol kezdem ,mert eloszor csak 5 kg leadasaval kezdtem,mert akartam latni ha ujbol behozom a napi eteleket amit eddig nem ettem meghizok vagy sem. Es nem hiztam meg.Tehat megy.

Igaz megvettem a konyvet amit nagyon ajanl "Je ne sais pas maigrir" tehat "en nem tudok fogyni" amiben kulonbozo etelek vannak leirva es sok jo tanacs.

Barmikor valaszolok ,ha kerdesetek van.

Sok sikert a fogyokurazoknak.

2010. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
madelene:) biztos nem hízol utána vissza? mert most csinálom és már fogytam ,de attól félek ha elkezdek ujra enni vissza fogom hizni..:(
2011. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kingàcska válasza:
Sziasztok!Holnap kezdem a Dukan dietat,10kg-ot szeretnek fogyni.En mar lefogytam tobbszor de visszajott viszont a Dukan dieta szisztematikaja szinpatikus.Az nem vilagos szamonra,hogy az elso szakaszban pl lehet enni kegirt meg csirkemell sonkat? Vagy csak proteint?Nem tul ertheto szamomra.Egy minta etrendert nagyon halas lennek ha leirnatok a legelso 3napban mit ettetek.Koszonom
2012. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Dukan diéta egy silány módszer.


Egyrészt nem egészséges, másrészt hosszú távon sem célszerű.


Bizonyították, hogy a zsírmentes túlzott fehérjefogyasztás káros, de ehhez nem is kell tudósnak lenni, elég ha valaki 2-3 napig csinálja és megtapasztal egy nagy fáradtsági érzetet, kedvtelenséget, erőtlenséget, gyenge szellemi teljesítményt, stb.


Nem a Hollywoodi celebek után kell menni, akik reklámozzák ezt a diétát, ugyanis egy részük még bele se kezdett ebbe a diétába ( de azért a lóvé jól jött nekik a reklám miatt ), másrészt azok akik valójában csinálták, ők korlátozott ideig csinálták csak, aztán leálltak vele és mindezt személyi edzővel és dietetikussal, akik profik abban, hogy miként fogyókúráztassanak sztárokat úgy, hogy azok ne patkoljanak el valamilyen hiányban.


A sztárok amúgy is köztudottan mindenféle diétát bevállaltak az idők során. Bámulatosan fogytak is súlyos kilókat rekordidő alatt és aztán az egész világ elé tárták nagyszerű eredményeiket. Azt is tudjuk viszont, noha ez ritkán jut eszünkbe, hogy a sztárok közül hány drogfüggő és gyógyszerfüggő alakult ki.

Ne akarjunk rájuk hasonlítani.


Amikor kitört ez a forradalmi diéta, akkor én is elolvastam doktor Dukan eredeti könyvét, pusztán kíváncsiságból, és nem volt nagy meglepetés azt olvasni, hogy Dukan úr a diéta követőinek szigorúan nem ajánl intenzív testmozgást, nagyjából fél óra napi sétát ajánl kizárólag.

Ez vicces.

Milyen értelme van egy olyan diétában bízni, amely még annyi energiát sem biztosít, hogy az ember egy óráig képes legyen sétálni ? Annyira egyértelmű volt még Dukan számára is, hogy a diétája nem követhető azok számára, akik fizikálisan aktívak, ezért inkább azzal nyugtatta a követőit, hogy csak nyugodtan pihenjenek a diéta alatt és ha van kedvük, akkor sétáljanak el a sarokig és vissza.

2013. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!