Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Eddig olyan 3...

Mit tegyek? Eddig olyan 3 hétig csak egyszer ettem egy nap, de már ennék rendesen, de nem akarok hízni miatta. Igaz nem fogytam, de így is hízhatok? És mit csináljak, h ne induljon be a hízás?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kezdj sportolni és máskor koplalás helyett gondolkodj
2010. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már most is sportolok. de most akkor tuti ,h hízok?:(
2010. jún. 23. 15:47
 3/12 anonim válasza:

Ezt nagyon nem jól csináltad!:S

Valószínűleg a kevés táplálék miatt a szervezeted beállt raktározó üzemmódba. Így biztos, hogy ha visszatérsz az eddigi étkezési szokásaidhoz az a minimum, hogy a leadott kilókat visszahízod, de ami rosszabb, hogy még plusz is könnyen felszaladhat.

Szerintem amit tehetsz az az, hogy szép fokozatosan napról napra többször eszel egy nap de csak keveset. Egészen addig, amíg eléred a napi ötszöri étkezést. Ha ez megvan, arra figyelj, hogy reggel ehetsz bátran, a többi étkezésen pedig fokozatosan csökkentsd az adagot. Este pedig inkább gyümölcsöt, sovány húst vagy valami salátát egyél csak.

Sok sikert és kitartást!:)

2010. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmit se fogytál?Biztos? Mit csináltál pontosan?:)
2010. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát egy nap csak vmi salátát ettem hússal ..mondjuk néha reggeliztem egy szendvicset ,de este semmit sem. Így ez volt a napi kajám ,de nem kívántam más nagyon.
2010. jún. 23. 15:59
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , a 15:48-nak különösen:)
2010. jún. 23. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez akkor is érdekes,hogy nem fogytál:/ az elején kellett volna szerintem,mondukk ez anygon kevés kaja,tébyleg a fokozatosság alegjobb:) és sportolj mellé:)mit sportolsz?
2010. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát futok , biciglizek ,táncolok egy órát :) Vagyis ezeket felváltva csinálom.
2010. jún. 23. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
ezek nagyon jók:) akkor legyen egy óra sport min. és szépen emeld a kaja mennyiségét,nem fogsz hízni,szerintem így fogyni is tudsz:) Hajrá!
2010. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem a paramétereid?
2010. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!