Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Híztam egy csomót, tudom nem...

Híztam egy csomót, tudom nem sok - S-es nadrág épp hogy jó rám, de régebben kisebb voltam, hogyan fogyhatnék vissza legalább XS-re? Tudom, nagyon nehéz lesz!

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos te híztál? Mostanában elég hülyén számozzák a ruhákat.

Egyébként az S-es méret teljesen jó, nem tudom, hány éves vagy, de fölösleges XS-ra fogyni. Természetes, hogy idősebb korban nem vagy akkora, mint 12 évesen.

2010. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak nőttél? elég fiatalnak tűnsz... -_-
2010. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18 vok, kilóban is híztam. (de nem nőttem). Viszont magamnak szeretnék megfelelni, fontos lenne az önérzetemnek is az az XS-es méret. Ráadásul vannak itthon xs, xxs nadrágom is van, olyan rossz érzés hogy nem megy rám. :((
2010. jún. 24. 14:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Új nadrágot nem akarok, ezekbe akarok beleférni ami most van!
2010. jún. 24. 14:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán kezdj el fogyókúrázni :)
2010. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Namost XS-es nadrágot a 15 évesek, és az anorexiások hordanak. Az előbbin sajnos már túl vagy, az utóbbit pedig nem kellene elérni.
2010. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Sejtettem, hogy tini vagy. Tudod, nem normális, ha 18 évesen ugyanannyi kiló vagy, mint korábban, fejletlenül. Nőiesedtél közben, ezt el kell fogadni. Ha nem tudod, később komoly problémáid lesznek az öregedéssel is. Felelj meg magadnak, de ne állíts magad elé irreális elvárásokat, amik nem teljesíthetők (a természetnek nem lehet ellentmondani), különben eleve kudarcra ítéled magad, és nem a súlyod miatt lesz gond az önértékeléseddel, hanem a teljesíthetetlen elvárások és kudarcok miatt.

Figyel oda magadra, táplálkozz egészségesen, sportolj... és fogadd el, hogy 18 évesen S-es méretű vagy.

Az XS és XXS beteg dolog, táplálkozási zavarra vagy komolyabb betegségre utal.

2010. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
egy éve még semmi baj nem volt a nadrágaimmal.
2010. jún. 24. 14:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
14:04-es jót írt, szerintem is nőiesedett az alakod, vagyis átrendeződik ilyenkor a test, a nőkre jellemzően a csípő környéke szélesebb lesz. Lehet hogy te nem veszed észre ezt, de így van. Amíg XS-ről S-re "hízol", addig igazán nem kellene aggódnod. Ha mégis aggódsz a súlyod miatt, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy mozogni kezdesz, sportolsz valamit rendszeresen, legyen az akár futás, akár aerobik, bicikli vagy bármi. Ennyi idősen, ilyen vékonyan eszedbe ne jusson fogyókúrázni, hiszen még fejlődésben vagy, egészen huszonéves korodig.
2010. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
áááááááááá, nem is mondok semmit....vagyis mégis, linkelj már egy képet magadról!
2010. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!