Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az ami a legjobban hiányzik...

Mi az ami a legjobban hiányzik neked a fogyókúrád alatt? Nekem a kenyér! Pedig sose voltam nagyon kenyeres. De most úgy ennénk egy friss kiflit vagy zsemlén, csak úgy simán natúrba!

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 16:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Húúú...Elég zavarodott lett a kérdésem:)


Szóval a pékáruk hiányoznak,és úgy ennénk most zsemlét vagy kiflit:(

2010. jún. 26. 16:20
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is szénhidrát éhségem van. Detto, mint veled, hogy úgy ennék egy kis kenyeret... :( De én még nagyon cukrász sütis is vagyok, az is hiányzik... :S
2010. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nekem az nem!Pedig a fiúknak(Párom+két fiacskám)hetente kétszer sütök valami finomat.Inkább a kenyér,kifli meg hasonlók!Ma is Párom evett sajtos kiflit szalámival,úgy ettem volna!:(

De nem szabad!Nem fogok feladni ha már sikerült 26kg-ot leadnom!Nem fogom a cél elött feladni!:)

2010. jún. 26. 16:26
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

A mézes-mogyorós müzli :( ( Spar-os )

Meg a pizza sok füstölt sajttal.

2010. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Húúú...PIZZA....nyami-nyami...De jó hogy a Párom már nem pizzériába dolgozik,tuti bekajáltam volna már belöle:)
2010. jún. 26. 16:35
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

En rozsos kenyeret eszek, csak a feheret mellozom(:


Ami nagyon hianyzik, az nem is a fajta, hanem inkabb a mennyiseg.

2010. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Én éppen a múlt héten gondoltam át, hogy mit nem ettem egy éve.

Fehér kenyér, kakaóscsiga, sajtos stangli, pizzás csiga, fánk... hm..nyami.

Gulyásleves, bableves, főtt krumpli...

2010. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
nekem kenyér édesség ilyesmik nem, de megennék egy tányér pörköltet:D:D
2010. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Én rozsos kenyeret eszem de a friss ropogós fehér kenyér meg a péksütik meg az édesség nagyon hiányzik... :( És már nagyon unom a zöldséget!!! :(
2010. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
hát most biztos megköveztek, de én MINDENT eszek, ha megkivánom (még szalonnazsíros kenyeret is) csak mértékkel, és mellé nem eszek más "tiltott" ételt aznap. és még csak nem is mozgok hű de sokat (naponta félóra gyors séta kb.. esetleg ha eszembejut torna itthon) és mégis fogyok, igaz lassan, de nem érzem semminek a hiányát :) hát még ha sportolnék, akkor milyen jó lennék már :D
2010. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!