Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek beválhat a POPCORN...

Szerintetek beválhat a POPCORN diéta?

Figyelt kérdés

A minap olvastam egy ujságban hogy a "sztárok" is ezzel a módszerrel fogytak le pár kilót, de egy kicsit túlzásnak tartom hogy egy héten akár 5 kg-ot is.

Kiváncsi lennék rá.

Diéta:

1 hétig csak popcornt lehet enni.


2010. jún. 27. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom...a kacsát hízás céljából nem kukoricával tömik?vagy a csibéket kukoricadarával?vagy a sertést? Érdekes...
2010. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Kicsiszivem , még 2 napig sem fogod jól érezni magad


Hiánybetegségek, kedvtelenség, energiaveszteség, még soroljam ? Nem értem minek kell ilyen drasztikus módszereken gondolkozni.....Légyszi válaszolj

2010. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tiszta olajos az egész szal szerintem ez nem túl valószinű
2010. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Itt van róla részletesebb leírás, mintaétrenddel.


[link]

2010. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Akkor már inkább gyümölcsöt, zöldséget egyél egy hónapig, minthogy azt a sz.ar pattogatott kukoricát. :)
2010. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ebben milyen tápérték van?:DD azon kívül hízlal is:D na meg egész héten fosol:D
2010. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A popcorn lényege, meg a kukorica összes formában elkészítve: az EMBERI gyomor semmit nem hasznosít belőle, egyszerűen meg sem emésztjük, ahogy lenyeled, ugyanúgy távozik végtermékként. Ez tény!!!

A popcornnál is az a lényeg, hogy natúr legyen, ne vajas, ne sajtos, semmi trutymák mellé. Tele a pocak a nagy semmivel. Ha mellette eszel zöldségeket, a vitamin és ásványianyag is valahogy pótolva van.

2010. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez a biztos receptje a jojo effektnek, mert:

1.gyors diéta és azok nem hasznosak

2.hiányozni fognak a tápértékek

3.a popi hizlaló, még akkor is ha csak azt eszed

2010. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam rá, mert nagyon túlsulyos vagyok, de viszont nem szeretek fogyokurázni koplalni..stb. viszont köszönöm a válaszokat nagyon örülök nekik hasznosak voltak.
2010. jún. 28. 15:04
 10/10 anonim válasza:
100%
Nem kell koplalni, meg fogyókúrázni, ellenben rá kell szánni az időd kiszámolni, hogy mennyi kalóriára van szükséged, megmérni mérlegen minden egyes csirkemellet meg minden adag rizst amit eszel(mert ugye annak kell többségben lenni), napi 5-6x enni, meg mozogni, és ennyi
2010. jún. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!