Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ketonx készítménnyel kapcsolat...

Ketonx készítménnyel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Anyukám ajánlotta a készítményt, hogy két 55 év körüli átlagos testalkatú barátnője is fogyott vele. Az egyik diétázott a kúra alatt és 2-3 hét alatt 5 kilót fogyott, a másik nem diétázott, hanem rendesen evett és így is lefogyott 2 kilót pár hét alatt. Kissé szkeptikus vagyok, ezért kérlek írjátok meg a tapasztalataitokat.

#ketonx
2019. febr. 14. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerem magát a készítményt. Én mikor ilyenre adtam a fejem akkor ördögnyelvre adtam a fejem, mert mindenki mondta hogy az milyen jó. Rá volt írva hogy minél több vízzel kell beszedni kajálás előtt.

De ha ha két nagy pohár vizet megiszol előtte, már akkor is kevesebb ételt fogsz bevinni a szervezetedbe. Egyébként meg kifizetődöbb ha normálisan eszel. Régebben ez a fehérkenyeres voltam meg minden hülyeséget megettem. Péksütit egyszerre 3-at aztán csodálkoztam hogy 2 óra múlva megint ennem kell.

A reggeli fehérkenyeret felváltotta a teljes kiörlésű(2 szelet) zöldséggel vékony vajjal vagy zabkása... Azzal simán kihúztam délig hogy nem éheztem meg. Ebédre hal, csirke vagy pulykamell kevés barnarizzsel sok zöldséggel. Rá 3 óra múlva megint brokkoli, répa vagy 100g csirkemellel estére meg főttojás. Az első hónapban -6 kg úgy hogy ültem a gép előtt és játszottam. Meg a havi 6 napomat letudtam a melóhelyen ami ugyan úgy kevés fizikai munka. Most a fehérjebevitelemet megnöveltem meg kicsit a szénhidrátot (nem szemét kajákból) csak annyi hogy napi 3-4 órát kondiba vagyok. Így leszek kíváncsi az eredményre.

2019. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!