Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes leadni 12...

Hogyan érdemes leadni 12 kg-ot, úgy hogy láthatóan izmosodjak is?

Figyelt kérdés
64 kg vagyok, olyan 52-re szeretnék lefogyni(persze nem a kg számít hanem az összkép), 164 cmrel. Milyen otthoni eszköz nélküli gyakorlatokkal érdemes kezdeni? Hány hét kellene neki? Mennyire szigorú diéta? Van valami jól bevált tervetek?

2019. febr. 18. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezd a pizsidet amibe megálmodtad, hogy fogyás közbe majd látható izomtömeg fog kialakulni.
2019. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

3as részesedést kapsz, hogy minden kérdésnél reklámozod a csodabogyót?

Ha fogyni akarsz akkor kardio először.

Ha beindult a fogyás akkor erősítés.

A kaja a lényeg amúgy. Ha nem vagy kalóriadeficitben hiába sportolsz, nem fogsz fogyni.

Kalóriabázis.hu.

2019. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 3as....úgy látom törölték is.
2019. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Loden Kabat válasza:
Gyújá vazze!
2019. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeket csinálhatod: guggolás, kitörés, álló vádli, tolódzkodás két szék között, hátsó tolódzkodás, fekvőtámasz szélesen és szűken, felülés, lábemelés háton vagy oldalt fekeve.

Esetleg súlyzózhatol vízzel teli palackkal vagy iskola táskával, amit telepakolsz könyvekkel.

De amúgy pár ezer forintért tudsz venni súlyzót vagy kettlebellt, esetleg erősítő szalagot.

2019. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!