Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyhogy sose lehet olyat...

Hogyhogy sose lehet olyat hallani, hogy valaki az alkoholtól hizott el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 09:43
 1/7 anonim válasza:

sörtől szoktak, de pontosan nem a sörtől, hanem a sok ételtől amit sörözés közben megesznek.


Sörhasnak hívják.

2010. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem a sörről beszélek, lehet odakellett volna irjam, hanem az olyan italokról, mint a whisky, vodka , pálesz stb.

A bort és sört most hagyjuk

2010. júl. 2. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan én sem tudom az okát, de az igazi alkoholisták valóban fogynak, nem pedig híznak. Általában a sok alkohol elveszi az étvágyat, az illető inkább iszik, mint eszik, és szép lassan elkezd fogyni. De ez nem azt jelenti, hogy egy pohárka vodka fogyasztana. :)

A rendszeres nagymennyiségű alkohol fogyasztás, fogyaszt... Az egy életmód, és valljuk be, nem éri meg alkoholistának lenni, azért, hogy lefogyjunk :)

2010. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akik röviditalokat,vagy bort isznak rendszeresen,azoknak a mája hamar tönkremegy,és általában az étvágyuk is csökken. Ezért inkább fogynak,mint híznak.
2010. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alkoholban rengeteg kalória van. Én láttam olyan műsort, ahol kövér alkoholista nő lefogyott, mert abbahagyta a piálást, előtte viszont hiába fogyózott, nem sikerült neki.
2010. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is külsőleg de a májuk akkorára duzzad, mint állat!
2010. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az alkohol alapesetben oldja a szsírt, így minél töményebb (minél nagyobb alkoholtartalmú) az ital, annál biztosabb a fogyás. Persze fogyókúrára alkalmatlan, mert van csomónegatív élettani hatása többek között az alkoholizmus. A sörben pedig élesztővan, és az alkoholtartalma csak 2-7%, így az inkább hízlal.


Valaki írta a boros témát. Arról tudni kell, hogy napi 1 pohár vörösbor még egészséges is. Itt is mint minden más piánál a mértéktől sokminden függ...

2010. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!