Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy miért hiszik sokan hogy...

Hogy miért hiszik sokan hogy csak és kizárólag mozgással lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Én nagy szerűen fogyok úgy, hogy mályvateát iszom, csípősparikaolajjal szaunaövezek, kevesebbet eszem...Egyszerűen nem jut időm mozogni, ha reggeltől estig dolgozom...
2010. júl. 2. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csak azt akarják, hogy fogyjanak hanem egészségesebbek is legyenek. Ehhez kell a mozgás is! Estétől hajnalig mit csinálsz? Egy fél órát tudsz szakítani rá ha fontos neked!
2010. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az étkezés a legfontosabb,utána jön a sport.

Viszont akik sporttal fogynak le,szebb lesz az alakjuk mivel az izom szebb mint a plöttyedt test

És az embernek amugy arra van ideje amire akarja,hogy legyen, nem kell mentegetőzni amúgy mert nem kéri számon rajtad senki,azt csinálsz amit akarsz.

2010. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kizárólag azzal lehet, csak annak van hosszútávú sikere, az a tartós fogyás kulcsa. Én is fogytam pusztán az étkezési szokásim átalakításával, semmi mozgással, de soha nem fogok koplalni többé mivel felfogtam, hogy csak a mozgással lehet tartós eredményt elérni. Ha izmot építünk, több energiát használunk fel, az izom puszta létezéséhez is több kcal-t éget el, mint a zsír.
2010. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet fogyni mozgás nélkül is, de aki lefogy 10-10-30 kilókat, ott marad a bőre, majd elmegy leműttetni, ahelyett hogy sportolt volna.

Nem hiszem el hogy senkinek semmire nincs ideje. ha ennyire nincs időtök, hogy napi 1 órát magatokra szánjatok, akkor hogy van időtök családi életre, kikapcsolódásra, pihenésre satöbbi?

2010. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még mindig jobb, mint azt hinni, hogy csak koplalással lehet fogyni.
2010. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ha nem diétázik valaki, de elkezd keményen sportolni, akkor van eredmény igenis!Amit bevitt, azt is le is dolgozza:) plusz, ha csak vki CSAK diétázik a bőr ott maradhat és az nem vmi szép látvány
2010. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem tőled,hogy a mályvateában van koffein?
2010. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mályva teában nincs koffein.
2010. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!