Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom?

Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés
Ha 173 cm és 75 kg vagyok, akkor hány kilót kell fogynom?

2019. márc. 17. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyivel jól érzed magad a bőrödben és elégedett vagy. A kilók soha nem számítottak az teljesen mindegy az összképet a testedet kell megnézned. Tetszik az amit most látsz? ha nem akkor tegyél érte. :)
2019. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen súllyal kifejezetten csinos voltam, ehhez a magassaghoz.
2019. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed? Testalkatod?
2019. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 173 cm vagyok, először kb 60 kilóra fogytam, akkor tetszett az alakom, a magasságom miatt viszonylag vékony voltam, habár 65 kg fele is már jó volt.


Aztán nekiálltam konditerembe is járni az aerobic mellé, most újra 65 kg körül vagyok, de mert izmosabb is lettem és szerintem így most jobban nézek ki.


Szóval ezért nem teljesen tudok pontos számot mondani, hiába vagyok ugyanolyan magas mint te. Meg azért se mert nekem a túlsúgy főleg hasra ment, jobban meglátszott +5 kg mint mondjuk egy homokóra alkaton. Elsőre én a 70 kg-t mondanám célnak aztán ha még úgy érzed nem az igazi akkor menj le 65-re, de saját tapasztalet alapján 60 kg alá már nem kell menni. Én 92 kg-ról indultam, 65 kg volt a cél, de egyszerűbb volt hogy nem egy nagy szám lebegett a szemem előtt, hanem kisebb célokra lebontottam.


A másik, saját hibából tanulva, hogy ne csak a fogyásra és a kilóra összpontosíts, hanem járj mellette kondiba vagy ha nincs rá kereted végezz saját testúlyos gyakorlatokat otthon, mert sokat dob az összképen ha nem csak vékony vagy hanem tónusos is.

2019. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10-12 kgt mondanék. De...amennyivel jól érzed magad. Az egèszséges testtömegindexbe érdemes beleférni, én is onnan lőttem be magamnak a 65 kgt 175 centimhez. Aztàn meglàtom. Csak addig el is kell jutni:)
2019. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 max 7kg. De ez attól függ mennyire vagy izmos, a mérleg sztem tök mindegy mit mutat, az összkép a fontos, és hogy tényleg jól érezd magad a bőrödben.
2019. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A régebben elfogadott alkati megközelítés szerint az átlag testsúly a testmagasság-100, azaz jelen esetben 73 kg. Nőknél ebből 10%-ot szokás levonni, tehát 63 kg lenne az ideális. Persze ennél a számításnál figyelembe kell még venni a csontozatot, a csípő és vállszélesség arányát, a kötőszövet jellegét stb.
2019. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!