Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Legalább 27 kg-ot kellene...

Legalább 27 kg-ot kellene fogynom nagyon magas prolaktin szint mellett. Gyógyszert már felírtak rá, így elvileg nincs akadálya a fogyásnak. De milyen módszert válasszak?

Figyelt kérdés

27, nő, 165 cm, 92 kg.

Nem sportolok, sok alkoholt iszom (a gyógyszer miatt nem lehet).

Cukrot nem fogyasztok, a tésztát nagyon szeretem.

Napi 4-5 kávét iszom és imádom a zéro colát.

Gondolom ezeket mind elhagyhatom. :D


2019. márc. 17. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Figyeled a napi kalóriát, elkezdesz sportolni, abbahagyod az alkohol ivását. Tésztát is cseréld le másra.
2019. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána az inzulin rezisztens diétának. Hét cukor, alkohol nem fog beleférni, de tartható és a hormonjaidon is segíthet.
2019. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a kalóriák figyelését ajánlom. Alkoholt visszaszorítanám, mert az is sok kalóriát tartalmaz. Zéró kóla a kalória számolásba belefér, függetlenül attól, hogy egészségesnek véljük -e, vagy sem. Én is szoktam inni. Hasonló értékekről indultam én is mint te, fél év alatt fogytam 18kg-ot. Közben mindent ettem, tényleg mindent, de sokkal kevesebbet. Sportolni nem sportoltam, de tény és való, hogy kellene.
2019. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolom IR-ed van. Nekem is. Fehér liszt nuku, cukor nuku, kávét én is szeretem, de napi max 1, kevés cm tejjel. Mellette napi min. 30p mozgás, heti egy napot hagyok ki és még így sem fogyok túl gyorsan.
2019. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!