Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gyorsan szeretnék...

Nagyon gyorsan szeretnék lefogyni, de eddig semmi nem használt. Ti ismertek extrém gyors diétát?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt a nyár, és én még messze vagyok a beachbody-tól. Maximum egy honap alatt szerenék 6-10 kg-t leadni. Légyszi, ha ismertek nagyon gyors fogyókúrát, akkor irjátok le!

#fogyás #beach body #gyorsan légyszi
2019. ápr. 22. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Beugrasz a villamos alà, -2 làb mèg több is mint 10 kilò.
2019. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyors fogyás nem egészséges, de ezt gondolom te is tudod. A normálisnak mondható fogyás az heti 0.5-1 kg. Ha ezt megcélzod, akkor a nyári szünetig (kb 7 hét), simán le tudsz adni egészségesen 3.5-7 kg-t. Az egy hónap alatt (4.5 héttel vagyis 31 nappal számolva) 6-10 kg az heti 1.3-2.2 kg, ami nagyon gyors, de persze ha tényleg nagyon túlsúlyos vagy, és nem vasággyal 50 kilós "jajdenagyondagadtvagyok", akkor akár még a havi 6-7 kiló is normális lehet (de ez TÉNYLEG nagy túlsúlynál)

Egyébként segítene, ha leírnád a korod meg a magasságod.

2019. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Bírom ezeket a lusta embereket :D Megsúgom: nem fogsz tudni lefogyni 1 hónap alatt ennyit.:)
2019. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Álmodik a nyomor.

Testzsírból való gyors fogyás nem létezik.

Ha vizet vesztesz attól nem lesz kisebb a hájad. Ha izmot, az meg nem kívánatos és nem egészséges.

Zsírból, megfelelő, jó minőségű étrenddel és testmozgással lehet fogyni lassú ütemben. Heti fél kg, nagyobb súlyból egy ideig 1kg testzsírt is le lehet adni hetente. Ahogy csökken a felesleg mértéke, úgy lassul be a fogyás üteme is. Ezeket a dolgokat el kell fogadnia annak aki valóban tartósan és egészségesen szeretne lefogyni. Bele kell fektetni rengeteg munkát, tartani kell az étrendet, és a mozgást, kitartónak, türelmesnek kell lenni. AKKOR lehet érdemi eredményeket elérni.

2019. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jövő nyárra viszont szép "beachbody"-t tudnál összehozni, ha mostantól rendszeresen edzenél, és egészségesen táplálkoznál. Persze ha csak a "beachbody" a fontos, hogy instán villogtathass szexi pózokat, akkor menj el egy photoshop kurzusra.
2019. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tény és való, hogy lusta vagyok. Ezt én is tudom. A testzsirszázalékom egészséges, de ettől fuggetlenül borzalmas alakom van. És nem írtam volna ide, ha már nem próbáltam volna meg az életmódvátást, a rendszeres sportot, és az egészséges étkezést.
2019. jún. 4. 18:42
 7/7 anonim válasza:

Mindenkinek segít az életmódváltás,ha tényleg minőségi.

Esetleg kérdezd ki egy dietetikus véleményét,egy személyi edzőjét,de az internet is választ ad rengeteg dologra.

2019. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!