Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fajta étkezést és...

Milyen fajta étkezést és edzést ajánlotok ahhoz hogy ilyen testem legyen? Szerintetek kb mennyi idő? (Kép lent) 16L 164cm 56kg

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszönöm a segítséget! :)


2019. máj. 11. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nézem, a csajszi homokóra szerű alkat. Na most akinek alma alkata van , annak nem lesz ilyen dereka, és a melle se nagyon fog elfogyni, egyszerűen más formavilág.

Az alap testalkatodtól is függ, hogy mit tudsz belőle kihozni. Nem lehet mindent edzéssel és táplálkozással megoldani. Én csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni.

2019. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hasizom gyakorlat. Ha 164cm és 56 kg vagy akkor nem hiszem h nagyon rá lennél szorulva:o
2019. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Testalkattól, csontozattol függ. Ha neked pl van egy széles csípőd, vagy kicsi a melled, széles a derekad, az életben nem.lesz ilyen alakod. Ez nem sport és diéta kérdésé csak. Ha alapból hasonló alkat vagy, akkor persze simán.
2019. máj. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!