Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyan vitaminik amik...

Vannak olyan vitaminik amik segítik a hízást/fogyást?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oriasi tevhit, hogy a vitaminoktol hizni vagy fogyni lehetne! Egy kapszulaban max 1-2 kaloria van. Az, hogy az etvegyra milyen befolyassal vannak a vitaminok, etrendkiegeszitök az mas kerdes. A B vitaminok etcagyat csinalnak, ezert mondjak tevesen, hogy hizlalnak. Ha fogyni szeretnel akkor mozogj többet es egyel kevesebbet, ha hizni akarsz,akkor forditva. Vannak olyan keszitmenyek, amik szabalyozzak a vercukorszintet, tehat nem leszel olyan hamar ehes, ilyen pl. a krom, vagy fahej. Ha edzes elött L-karnitint szedsz, akkor felgyorsul az anyagcsered es több kaloriat egetsz el (de nem szabad azt hinni, hogy ez szamottevö). Csoda vitaminok nincsenek, viszont minden vitaminra szükseg van az egeszseges taplalkozashoz!
2019. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Hízás: B6, B12.

C-vitamin közömbösíti ezek hízlaló hatását.

2019. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

" Oriasi tevhit, hogy a vitaminoktol hizni vagy fogyni lehetne!"

Ezt nem hit, hanem keserű tapasztalás miatt mondják az emberek. 50 kilósan +3 kiló jön fel rám 1 napon belül, ha B6 vagy B12 vitamint fogyasztok.

2019. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

"Ha edzes elött L-karnitint szedsz, akkor felgyorsul az anyagcsered es több kaloriat egetsz el (de nem szabad azt hinni, hogy ez szamottevö)."


Nekem 2 alkalom 1-2 kg mínuszt jelent.

Tényleg nem értem, mért akarod áthúzni mások tapasztalását.

2019. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt nem hit, hanem keserű tapasztalás miatt mondják az emberek. 50 kilósan +3 kiló jön fel rám 1 napon belül, ha B6 vagy B12 vitamint fogyasztok."

Ez butasag. Ha valoban igy van - nem akarlak meghazudtolni, de ez lehetetlen - akkor menj el orvoshoz sürgösen. Ha csak nem tonnszamra szeded az emlitett vitaminokat nem hizhatsz tölük. Mint mar megirtam hizni a tulzott kaloria beviteltöl lehet, azaz, ha többet eszel, mint amennyit mozogsz, kiveve, ha az ember beteg!


"Nekem 2 alkalom 1-2 kg mínuszt jelent.

Tényleg nem értem, mért akarod áthúzni mások tapasztalását."

Nem kekeckedni akarok, de annak nagy resze viz, ami, ha utana iszol-eszel vissza is jön!

2019. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én biológiatudásom szerint a vitaminok a szervezet összehangolt működését segítík, nem fogy tőle az ember vagy hízna.
2019. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!