Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 12 kg-t fogytam...

2 hónap alatt 12 kg-t fogytam 98 kg-ból ebből mennyi lehetett a víz körülbelül?

Figyelt kérdés
mint köztudott fogyásnál először az elraktározott víz ürül ki a szervezetből és arra lennék kíváncsi hogy a fent említett 12 kg fogyásból körülbelül mennyi lehetett maga a víz? igazából nem nagyon mozogtam nem sportoltam így nem nagyon volt hogy kiizzadtam a vizet leginkább csak étkezésemen módosítottam de az előző étkezésemhez képest elég durván.. kb napi 2 litert vizet mindig megittam. Szóval a kérdésem újra: 12 kg fogyásból mennyi lehetett a kiürült víz mennyisége? (kilóra)

2019. júl. 1. 03:17
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Kb 7.623kg
2019. júl. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Fele, 2/3-a
2019. júl. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Jó nagy baromságokban hiszel.

Mégis mit ettél? Mert hogy az a fontos.

2019. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A durva étkezés változás változtatásomat azt úgy értettem hogy az előzőhöz képest :) mivel 2 hónappal ezelőtt minden szir-sz*rt megettem/megittam és gyors kaja meg szinte csak cukros üdítőket ittam és a legrosszabb szerintem az volt benne hogy sokszor ezeket lefekvés előtt fogyasztottam :D szóval most már napi 3-4x étkezem normális ételeket
2019. júl. 1. 14:22
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és az első kettő hozzászólónak köszönöm a választ!
2019. júl. 1. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyen fogyásoknál az a legnagyobb gáz, hogy elsőnek a vázizmok épülnek le, és csak utána a zsír. Aztán jön a jojó effektus, és ezt ugyanúgy visszahízod majd, csak már nem izom, hanem háj formájában.
2019. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak hogy én nem fogok visszatérni a régi életmódomhoz
2019. júl. 2. 19:31
 8/9 anonim válasza:
Nemed? Magasságod? Korod?
2019. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Túl sok a napi 3-4szeri evés. :)

2 bőven megteszi.

Próbáld ki a carnivore diétát, és 2 hónap múlva magadra sem fogsz ismerni. :D

2019. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!