Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kell fogynom?

Szerintetek kell fogynom?

Figyelt kérdés
189 cm magas vagyok és 102 kg nem tűnök nagyon kövérnek de van egy kis pocakom
2019. júl. 1. 07:58
 1/4 anonim válasza:
60%

Igen, kell.

A saját érdekedben, inkább kezdj el edzeni, fogyj le és mondjuk szedd vissza izomból, hogy újra 100 legyél.

Magas embereknél ugyebár a szív és érrendszeri problémák valószínűsége is gyakoribb és ez az egyik legfőbb elhalálozási ok. Ezért a helyedben vigyáznék. A te magasságodnál szerintem úgy kb a 90 kg lenne az ideális,tehát akkor körülbelül 10 kilót kellene leadnod, ez meg nem sok. Szóval egy kis diéta, oda figyelsz rá, hogy napi háromszor egyél, figyeled a kalóriákat, hogy naponta max 1000-et vigyél be (Erre ajánlom a Yazio appot) és máris rendben leszel.

Sok sikert, jó egészséget kívánok!

2019. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Ezt így nem lehet megmondani.

Én 185 centi vagyok, és 94 kiló. A testzsírszázalékom 25%, ami még szerintem éppen elmegy. Az egyik ismerősöm viszont rendszeresen edz, sokkal izmosabb mint én, ő is 184 centi, csak nem 94 hanem 124 kiló. És szemlátomásra egyáltalán nem tűnik úgy, hogy kövér lenne, kb. annyira mint én. Ő például az én testtömeget el sem tudná érni izomvesztés nélkül.

2019. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha edzetlen vagy, mint a többség, akkor valószínűleg kell. Ha azért lennél 102 kg, mert annyi izom lenne rajtad, arról szerintem tudnál.


De ne fogadd meg az első tanácsát, vagy lehet, hogy csak elírás, de a te alkatodhoz napi 1000 kcal nagyon kevés. De ezek az appok segítenek abban is, hogy megválaszd a megfelelő kalóriakeretet.

2019. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az első vagyok, nem elírás, én csupán a saját diétámból indultam ki. Nyilván elsőnek durva változás lenne, viszont bizton állítom, hogy hasznos, de nyilvánvalóan fokozatosan kell hozzászoktatni a szervezetet.

Nem szándékoztam rossz tanácsot adni, annyira nem értek hozzá, szimplán segíteni akartam.

2019. júl. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!