Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hete diétázom (reggel és...

Két hete diétázom (reggel és este egy hernalife shake), ebédre mindig max 600 kcalt eszek. Heti kétszer fit jump edzésre jarok, és egyszer futni. Egyetlen dekat sem fogytam még. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Nincs bűnözés,becsületesen mozgok. Kb 10-12 kg a feleslegem (174 cm vagyok). Kotábban mindig könnyen fogytam. Mi lehet a baj?
2019. júl. 4. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem átverésekre kellene költeni a pénzt, hanem rendes étrendet összeírni. Nincsen csodaszer amitől lefogysz.
2019. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, nem a kanapén döglök, hanem sportolok. Diétázom. Nem a csodát várom, talán kiderült a kérdésemből:)
2019. júl. 4. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2 hét az semmi! Idő, türelem.

A hernalife nem tudom mi. De valószínűleg felesleges és ehetnél helyette normális ételt.

2019. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem diéta, hanem éhezés.

Ezért sem fogysz.

2019. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ez az egész úgy rossz, ahogy van! Hernalif shake? Könyörgöm az egy nagy rakás lócitrom! Nem akarlak megbántani, de akkor inkább egyél kalória mentes dolgokat, a neten sok ilyen recept van. A saláta is jobb mint a shake. Ha éhezteted magad nem fogsz semmire sem menni. Az ineterneten megtalálod mi a helyes kalória számolás, kérlek nézd meg, mert amit most teszel, az kínzás. Természetesen 2 hét alatt semmilyen változást nem fogsz elérni, ehhez rengeteg türelem és akaraterő kell!

Lehet, hogy nehéz hozzáállni, de ha belekezdesz nem is fogod tudni abbahagyni. A kezdet mindig nehéz, viszont a késöbbiek során meg lesza munkád gyümölcse! Sok sikert! :)

2019. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresen akkor fogsz lefogyni, ha egy olyan diétát kovetszamit életed vegeig kovetni fogsz, mert szereted, taplal, energikussa tesz és jó kozerzeted lesz tole, meg eredmenyt is hoz. Amit te csinalsz csak egy ketsegbeesett ehezes aminek a vege visszahozas zabalas lesz a vege ugyis.
2019. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az okozhatja, hogy nem jó amit csinálsz. Plusz 2 hét az nagy nulla. Nem mindenkinek indul be azonnal a fogyás folyamata. Az ilyen termékeknek semmi értelme, helyette ehetnél rendes ételt. Lefogyni olyan étrenddel érdemes amit utána egész életedben tartani tudsz, különben vissza fogsz hízni. Egy életen át inni akarsz 2x naponta ilyen izét, és egyszer akarsz enni egy nap normális kaját??????
2019. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!