Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposztaleves kúrában (diétába...

Káposztaleves kúrában (diétában) engedélyezett a tea illetve kávé fogyasztása?

Figyelt kérdés
Kérlek ne linket írjatok,mert azokat én is megnéztem már!Egyszer már csináltam ezt a kúrát,azt írják,vizet,sovány tejet,citromlevet,illetve cukormentes gyümölcslevet lehet inni!Viszont én a teát és a kávét is alapból édesítővel iszom,már évek óta.Személyes véleményetek szerint ihatok?? :)
2010. júl. 11. 11:09
 1/3 anonim válasza:
A párom is ezt csinálja, ő is kávés (cikória). A Mindmegette.hu-n vette a diétát, ami 1 hetes, és le van írva a receptje a levesnek, és az, hogy az egyes napokon mit, ill. mit nem engedélyezett enni. A kávéról ír konkrétan is, azt írja, hogy a kúra időtartama alatt nem fogjuk dzükségesnek érezni a fogyasztását. Vagis lehet fogyasztani, így értelmezhető.
2010. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és a cukrot felejtsd el!
2010. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy semmi cukor!!Köszi szépen a választ!!További szép napot!! :)
2010. júl. 11. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!