Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi saját magára igénytelen, elhízott ember?

Figyelt kérdés
Miért nem tesz a lakosság java része semmit azért, hogy kicsit egészségesebben, sportosabban éljen, esztétikusabb külsejük, jó megjelenésük legyen?

2019. nov. 6. 17:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 anonim ***** válasza:
6%
Tehát a kérdező azért okoska mert ellentétben veled ő tesz legalább az egészségéért. A fehérjepor nem tudom hogy került ide az ugyanis nem szükséges ha az ember "általános" jellegű mozgást végez hogy karbantartsa magát.
2019. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/116 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz olvasni?
2019. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 A kérdező kommentje:
Anyámborogass 😅
2019. nov. 22. 21:20
 114/116 anonim ***** válasza:
41%

Hihetetlen de végig olvastam a válaszokat.

A sok pénz nélkülit kérdezném, hogy van az, hogy van pénzetek annyi kajára, amitől dagadtak vagytok, de nincs pénzetek levesebb kajàra?... basszus ez nekem nem áll össze :D

2019. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/116 anonim válasza:
De kérdező tényleg képet mutas már mert én se értem hogy mire vagy fel, és miért nem tudsz semmit se megérteni, érdekelne milyen szinten vagy pro vagy mi?, mert oké nem szereted a túlsúlyosokat mert amúgy van szakmai nevük is, de ilyen arogáns emberer szemben még akkor se értek egyet hogy én is sportolók szerintem ebbe a témába nem elég hogy valaki edz e vagy nem csak empátia ennyi, azért azok között is van ilyen aki edz nem csak egyenesen előre ,de lehet 2 év alatt már megváltozott a véleményed.
2021. jan. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 kuronomakatako válasza:
Szerintem van benne valami hogy sok a kifogás. Egyébként le lehet fogyni egészségtelenül is , és egészsegesen is. Én csak kalóriát számolok és 110 kgről lefogytam 87 re úgy hogy mindent ugyanúgy eszek csak kevesebbet mert figyelem a kalóriát. Mérleget kell mérni egésznap, fárasztó? Igen.. de megéri :) kondibérlet drága? Youtuben ezer féle videó van tornàzni, kell hozzá akaraterő, de ha valaki igazán meg akarja csinálni nem fogja hátráltatni. Ja igen az egyedüli amiről lemondtam az a cukor, azt sem iszom kávéba csak tejjel. De ha épp rántott hús az ebéd akkor kiszámolom az hány kalória és lehet 1 szelet rántott húsi lesz csak , de kalória értéken belül maradok. Ennyi. Lehet okosan csinálni. Nem mondom hogy egészséges amit csinálok. De mivel más főz rám, ne mondja senki hogy nem lehet ezt megoldani
2021. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!