Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi saját magára igénytelen, elhízott ember?

Figyelt kérdés
Miért nem tesz a lakosság java része semmit azért, hogy kicsit egészségesebben, sportosabban éljen, esztétikusabb külsejük, jó megjelenésük legyen?

2019. nov. 6. 17:27
 61/116 A kérdező kommentje:

A [link] Ra meg még mindig senki nem válaszolt. Érdekes. Ott van nektek dagadtaknak a példakép aki után lehet csinálni.


Helyette azt firtatjátok miből van nekem havi 150 ezer megtakarításom. :D

2019. nov. 7. 15:14
 62/116 anonim ***** válasza:
93%
Annyira jo iskolapeldaja vagy a mar leirt termeszetu embernek. Addig jut a gondolatmenet hogy aki tulsulyos egy nyomi dagadek, es mar vagy harmadjara lovagol a szaros 450 euros megtakaritasan a testepito kategoriaban. 😄 Zsenialis forma.
2019. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 A kérdező kommentje:

Aki nem tesz ellene az a nyomi.

Érdekes már szar a 450 euró? Eddig hihetetlen volt mert mindenki minimálbéres és nincs pénz sportra és rendes ételre. Most meg már szaros 450 euro


Nahát.


A dagadt köcsögről továbbra sincs vélemény?

2019. nov. 7. 15:25
 64/116 anonim ***** válasza:
Nem nagy eresztes, en is fogytam kozel 40 kilot, majd felpakoltam 20 kilot, elobbi 1-1,5 ev, utobbi 11 ev.
2019. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 A kérdező kommentje:

Látod, írhattál volna belőle te is blogot.

Sok pénzt is kereshettél volna vele, nem ám szaros 450 eurot. Hanem sokat.

2019. nov. 7. 16:26
 66/116 A kérdező kommentje:

Én sajnos nem írhatok blogot mert soha nem voltam dagadt. Tudod miért nem? Mert van önuralmam. Soha nem zabáltam mint egy disznó. Csak annyit amire szükségem van.


De hát ez ugye nem nagy kunszt.

2019. nov. 7. 16:27
 67/116 A kérdező kommentje:

Amúgy szerinted ha nem nagy kunszt fogyni 40 kilót aztán felszedni 20 kiló izmot. Akkor miért nem csinálja mindenki ezt? Ha nem nagy kunszt? Akkor bárki képes rá, nem?


Akkor viszont tök jogos a kérdésem, ha ennyire egyszerű miért nem csinálják?

2019. nov. 7. 16:30
 68/116 anonim ***** válasza:

Elobb leirtuk h miert nem csinaljak, 3 oldalon keresztol tobben is probalkoztunk vele, nem kezdenem elorol. Egyebkent pontosan azert irtam oda az idotartamokat hogy ezt igy, ebben a stilusban ne kerdezd meg.

En nem azt akarom vedeni aki kover. Engem nem erdekel ki kover es ki nem. Tisztaban vagyok az egeszsegugyi, tarsadalmi vonzataval is az elhizasnak (tapasztaltam). Csupan neked mint kerdezonek akartam ravilagitani arra, hogy ezek komplex dolgok, joval komplexebb mint azt elsore gondolnank, a problema gyoker oka joval melyebb is lehet, mint az hogy fogjuk be a szankat es ne zabaljunk. Mivel ahogy mondtad (vagy inkabb visszakerdeztel) ha ilyen egyszeru lenne, joval kevesebb kover ember lenne. De nem az. A penztelenseg, depfesszio, elhizas egy szintig egymast gerjeszto folyamatok, mig nem ongerjesztok lesznek.

2019. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/116 A kérdező kommentje:

De te írtad, hogy nem nagy eresztés!

Most megint a pénztelenség hozod? Szaros 450 eurózás után?


Eskü nem tudlak követni.

2019. nov. 7. 16:53
 70/116 A kérdező kommentje:

Egy szónak is száz a vége!



Aki dagadt és tesz ellene mert belátja, hogy ez egy rossz dolog, azt megbecsülöm. Az dicséretes.


Aki nem tesz érte, azt megvetem, mert egy lusta, akaratgyenge, kifogásokat kereső, semmi tenni nem képes, teszetosza, tutyimutyi alak. Egy nagy NULLA!

2019. nov. 7. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!