Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi saját magára igénytelen, elhízott ember?

Figyelt kérdés
Miért nem tesz a lakosság java része semmit azért, hogy kicsit egészségesebben, sportosabban éljen, esztétikusabb külsejük, jó megjelenésük legyen?

2019. nov. 6. 17:27
 71/116 A kérdező kommentje:

Na tessék


[link]

2019. nov. 7. 17:46
 72/116 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, sztem kezeltesd magad, mert az ilyen szintű gyűlölet egyszerűen beteges már. Félsz a kövérektől vagy magától az elhízás tényétől? De most viccen kívül, mert találkoztam már olyan emberrel, aki mindkettőtől rettegett. Na ő fröcsögött ilyen undorító stílusban, ezzel leplezte, hogy parázik valójában.
2019. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 A kérdező kommentje:
Rendkívül visszataszítónak tartom őket.
2019. nov. 7. 18:06
 74/116 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a nincs időm kifogást mindenki felejtse már el és nem csak e téma kapcsán hanem az élet bármely területén. Az egyik legszánalmasabb kifogás. Akkor nincs időd a saját egészségeddel foglalkozni ha nem akarsz. A dagadtak ezekszerint nem akarnak, viszont ha valaki leírja az igazságot ezzel kapcsolatban nem kellene egyből hisztigörcsöt kapni.
2019. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 A kérdező kommentje:
Köszi 74 es.
2019. nov. 7. 20:48
 76/116 anonim ***** válasza:
50%
#74 Látom neked is átment a lényeg. :D
2019. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, azért írtam hogy nem nagy eresztés, mert nekem minden adott volt hozzá. Nincsenek anyagi problémáim, akkor már nem voltam kitéve napi szinten az én személyemet depresszióba taszító körülményeknek, és elkezdett érdekelni a testépítés mint sport. Legalább annyiszor leírtam már hogy NEM vagyunk egyformák, mint te a megtakarításod összegét. Az itt senkit sem érdekel, fel kéne fogni, meg nem is veregetném a mellem mérnök létemre. Abszolút nem tudsz összefüggésekben gondolkozni és racionális párhuzamokat állítani, sem az életben (hozzáállás a témához), sem az olvasott szöveg alapján (vitakultúra, stílus).
2019. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 A kérdező kommentje:
Neked még mindig nincs jobb dolgod?
2019. nov. 8. 10:13
 79/116 anonim ***** válasza:
62%
Reménykedtem hogy kevésbé keserű szájízzel kelsz fel, de nem jött be. Sebaj, a remény hal meg utoljára. :) Én szurkolok neked.
2019. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 A kérdező kommentje:
Én is szurkolok neked, hogy le tudjál szokni arról a tudatmódosító szerről amitől ilyen vagy.
2019. nov. 8. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!