Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi saját magára igénytelen, elhízott ember?

Figyelt kérdés
Miért nem tesz a lakosság java része semmit azért, hogy kicsit egészségesebben, sportosabban éljen, esztétikusabb külsejük, jó megjelenésük legyen?

2019. nov. 6. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim válasza:
100%

Akit érdekel a külseje, igényes a megjelenésére, az tesz érte,és nem kell tennie semmit senkinek sem az ő érdekében.

Egyébként meg szerintem van nekik fontosabb dolog az életükben, ami a külsőségnél is fontosabb pl család,munka. De ahogy te is írtad, nekem ez alap dolog mert igényes vagyok.

Szerintem megkérdeznél 10 elhízott embert, hogy nem lenne e jobb sportos kinézettel élni, persze hogy azt igent mondanák. Csak azért ugye tenni is kell.

2019. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 A kérdező kommentje:
Hát én már kérdeztem elhízott embert, hogy miért ilyenek? 99%-ban az a válasz, hogy ő nem tehet róla neki ilyen a genetikája, vastagok a csontjai, hormonzavaros sorolhatnám. Mindnek van valami kamu kifogása.
2019. nov. 6. 17:53
 3/116 anonim ***** válasza:
40%

Az én "kamu kifogásaim"

- rohanok egész nap, ha végre vége a napnak, bezuhanok az ágyba, egy farkasfalkával sem lehetne már olyankor edzésre kergetni

- amúgy többször próbáltam edzeni (többnyire itthon, de volt, hogy eljártam valahova), a "rekordom" 6 hét volt, igaz, fogytam, de minden percét gyűlöltem. A "jobban érzed magad tőle" dolog engem mindig széles ívben kikerült.

- csak diétával fogyás szempontjából sokkal jobb tapasztalataim vannak, de sok idő pl. minden nap kaját csomagolni, mindig megfelelő kaják után járni (volt, hogy rendeltem pár dolgot, de a kiszállítás finoman szólva nem volt problémamentes) és vannak időszakok, amikor egyszerűen erre már nincs plusz időm/energiám. Egyszerűbb berohanni az első útba eső boltba, és megvenni azt, amit 5 mp alatt le tudok venni a polcról.

- nem vagyok extrám túlsúlyos, ennyi az egészségemet nem veszélyezteti, a túlsúlyom elég szerencsésen oszlik el, a tükör nem bánt, én jól érzem magam a bőrömben, mások véleménye meg egyáltalán nem érdekel, tehát a motivációm alapjáraton is közelít a nullához. Ha meg jönnek a napi gondok, akkor meg végképp háttérbe szorul az ügy.


Általában 2-3 évente, egy könnyebb időszakban "nekibuzdulok", tart 3-4 hónapig a dolog, fogyok 7-10 kg-t, aztán elsodorja a buzgalmat egy zűrösebb időszak, egy ideig súlyt tartok, aztán lassan visszaszedem (általában 2-3 kg-t "nyerek" a bolton, de hát az nem látszik)

2019. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 A kérdező kommentje:
#3 csak tudnám, hogy ezzel a hozzáállással mit keresel a sport kategóriában? :)
2019. nov. 6. 18:18
 5/116 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló tökéletesen illusztrálta a kérdező által említett dolgokat.

Csak az nem tud fogyni/mozogni aki nem akar.(vagy ne adj isten tényleg van valami komoly betegsége de azért ez nem túl gyakori)

2019. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:
68%

Elárulná valaki, hogy miért kell folyton magyarozni, magyarokra kihegyezni a kérdést, mintha csakis nálunk lennének igénytelen és/vagy kövér emberek?

Jártatok ti már pl Angliában, Németországban? De a sokak által istenített USA sem nagyon jeleskedhet.

2019. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek arra van ideje/penze amire akarja. Kb. itt be is zarodik a kerdes, nemzettol fuggetlenul.
2019. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 A kérdező kommentje:

#6 nagyon nagyon rossz érvelés. Ez szokott lenni a gazdasággal is. Ugye mennyi csóróbb ország van mint mi, szomáliában meg észak koreában szarabb a helyzet mint itt akkor ugye mire fel elégedetlenkednek?


Na ez pont ugyanez, jaj az angolok meg az usákok dagadtabbak akkor itt minden rendben van? Hát nem.

2019. nov. 6. 21:58
 9/116 anonim ***** válasza:
56%
Pedig minden rendben van, mivel rohadtul nincs közöd mások testéhez. Ennyi. Törődj a magad dolgával, ne másokat szólj le, és pláne ne tegyél úgy, mintha nálunk lenne a legrosszabb a helyzet. Gazdaságot meg ne hozd ide, mert az komoly dolog a te sirámoddal ellentétben, hogy “jajj, az emberek sz.rul néznek ki, nem tetszenek nekem”.
2019. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
95%
Mellesleg neked mik az érveid (amik személyeskedéstől mentesek), amiket fel tudsz hozni a kérdésed szempontjából? Milyen célból csámcsogsz másokon, akarsz beleokoskodni az életükbe ismeretlenül?
2019. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!