Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi saját magára igénytelen, elhízott ember?

Figyelt kérdés
Miért nem tesz a lakosság java része semmit azért, hogy kicsit egészségesebben, sportosabban éljen, esztétikusabb külsejük, jó megjelenésük legyen?

2019. nov. 6. 17:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim ***** válasza:

18: Azért írtam, hogy csak hasraütés szerint írtam egy árat, mert nem tudom mennyibe kerülnek ezek (zöldséget meg ezeket mi megtermeljük mindig maguknak, így azok se tudom milyen árban mozognak).


19: Igen, ha normálisan fokozatosan csinálja fel tud készülni az ízület. Na, de te hány olyan ember látsz konditeremben, aki normálisan, fokozatosan csinálja és nem egyből húbelebalázs módjára. Elég megnézni egy-egy terembe mennyi térdszorítós ember van, mikor félév kondival már egy lábas guggolásokat akarnak csinálni.

Az ilyen kézi részébe én se mentem már bele, nekem se kell bemutattni miket művelnek le azok a térdre, 2 évig amatőr szinten kéziztem kültéri aszfaltos pályán (ott hiába melegíted be a térdeket, bokádat, stb, szedhetsz porcerősítőt is, simán ledarálja, kb. a kondizást nem merem bevállalni).

2019. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 A kérdező kommentje:
Na valami ilyenre számítottam. Kifogás hegyek. Mindenre van kifogás.
2019. nov. 7. 10:26
 23/116 A kérdező kommentje:

"Magába a diéta meg lókukit nem ér. Abbahagyod instant hízod vissza. Nem egy ilyen emberrel találkoztam."



Ez a kedvencem :D ezen a mondaton akkorát röhögtem. 🤣🤣🤣

2019. nov. 7. 10:27
 24/116 anonim ***** válasza:
33%

23: Röhögjél rajta nyugodtan, de attól még igaz. A csoda diéták ezért nem járnak sikerrel hosszabb távon. Nem folytatod tovább, visszamész a régi étrendhez ugyanúgy visszahízod a leadott kilókat. Állandóan diétázni sincs pénze az embernek. Nem egy ismerősömnek azért kellett különböző fajtájú diétájukat abba hagyni, mert nem volt már pénzük tovább folytatni.

Lehet kifogásnak találod anyuci-apuci pénztárcája mögül, de majd mikor önállóan kell eltartanod magad munkából akkor elgondolkozol majd rajta, hogy tényleg kifogások-e.

2019. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 A kérdező kommentje:

Normálisan étkezni nem drágább a szenny kajáknál. Egy kis ész nem árt hozzá mondjuk. Tudd mikor mit miért...


Sport lehetőségek? Ki mondja, hogy valami drága menő sportot kell űzni? El lehet menni futni, 10 ezerből el lehet kezdeni, onnantól kezdve ingyen van. Heti 3*5km is már sokkal sokkal több mint amit a magyar átlag tesz magáért.


Sorolhatnám estig. De feleslegesen mert mindig lesz kifogás...

2019. nov. 7. 10:30
 26/116 anonim ***** válasza:
35%

,,Normálisan étkezni nem drágább a szenny kajáknál"


Akkor te nem próbáltál saját pénzből normálisan étkezni. Mondom, lehet újgazdagéknak nem drága, de ahol egy 4 fős családot kell eltartani két minimálbéres fizetésből az igenis drága.


,,Ki mondja, hogy valami drága menő sportot kell űzni?"

Te elolvastad bármelyik írást itt? Levezettem, hogy sima kondiba járás + egészséges étkezés is milyen drága. Még direkt kiemeltem, hogy ez nem is külön drága felszerelést igénylő sportok. Normálisan akarsz futni és nem csak a lábadat szétcseszni már ahhoz se olcsó a felszerelés.

De, hogy szerinted 10 ezerből el tudsz kezdeni futni + egészségesen étkezni tényleg azt bizonyítja, hogy ilyen 16-17 éves lehetsz, akit a szülei tartanak el.

Meg az is bizonyítja, hogy nem olvastál el semmit, hogy benyögöd 3x5kmert el lehet kezdeni. Leírtam, hogy van egy túlsúly, ami felett még kocogni se nagyon kocoghatsz, hanem csak gyors gyalogolhatsz.

Nagyon nem értesz a témához. Normális válaszokat adtunk, normálisan kiveséztük neked a dolgokat, erre ilyet idebüffögsz, kb. 0 érvvel.

2019. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/116 A kérdező kommentje:

24 te nagyon butus vagy. Nem kell csodadiéta!!!


Tisztában kell lenni a saját tested működésével! Kalóriadeficit. Ennyi. Semmi más nem kell. Se Norbi se vércsoport se paleo se semmi.



Kalóriadeficit.

2019. nov. 7. 10:40
 28/116 A kérdező kommentje:

"két minimálbéres fizetésből"


Hát persze, csóró mindenki.


Nem lehet futni. Rendben akkor gyalogolj gyorsan. De azt se teszik meg, mert lusták!!!



Mint mondtam kifogás, kifogás, kifogás. Csak a kifogás.

2019. nov. 7. 10:42
 29/116 A kérdező kommentje:

Vegyétek róla példát!


Lehet szépen utána csinálni!


[link]



Nehéz lesz? Igen.

Sokáig fog tartani? Igen.

Érdemes? Igen.


Van hozzá elég kitartásotok? Nem hiszem....

2019. nov. 7. 10:51
 30/116 A kérdező kommentje:

"visszamész a régi étrendhez ugyanúgy visszahízod a leadott kilókat. "


Ezen gondolom a székelykáposzta, csülkös pacal, gulyásleves, krumplifőzelék, francia krémes diétát érted. Akkor min csodálkozol? 😂

2019. nov. 7. 10:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!