Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek 10kg-os kézi...

Szerintetek 10kg-os kézi sulyzo nagy egy 50 kg 17 évesnek (teljesen kezdőnek), vagy inkább kisebb sulyal erdemes?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Guggolni nem, oldalemelni/lórúgni igen. :)


Vegyél 2 db 10 kg-ig állítható súlyzót, 50 kg-val egy ideig elég lesz az alapokhoz, sajáttestsúlyos cuccokkal kiegészítve.

2019. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kezdésnek kis súly is elég.Én még nem láttam olyat ,hogy valakinek baja lett aból hogy nem birta ela kézi sújzót.

Én 13 évesen kezdtem el edzeni.14-15 évesen kétkézzel 70 kg al csináltam.Szóval ezt szerintem úgy kell nézni neki sok e, de elején olyan gyorsan fejlődsz, hogy simán kevés is lesz akár 1 hónap alatt.10kg nem számít nagy sulynak.17 éves nem számít fiatalnak.Az edzőteremben volt 8 éves gyerek is aki komolyan edzett.Én lettem a legmagasabb a családban szóval nem igaz hogy megálsz a növésben mert edzel.

2019. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 kilóval mit csinálni??

Amúgy szerintem se éri meg fix súlyzót venni. Viszonylag olcsón lehet szettet is venni 2db egykezes és pl 7-10kg súly. Persze ez nem egyezik meg a rúd teherbírásával. És később ha jobban bírja lehet még fentebb is rakni.

Gugolni esetleg tényleg nem vészes, de válazni, karozni nagyon sok.

2019. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hirtelen bicepszre gondoltam.Tárogatni biztos nem kellene.Van egy két gyakorlat amit érdemes szakembertől megkérdezni, hogy kell alkalmazni.Vagy könyvből.Testsúlyos edzések amég lehet vele fejlődni nagyon jók.
2019. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Kezdésnek kis súly is elég.Én még nem láttam olyat ,hogy valakinek baja lett aból hogy nem birta ela kézi sújzót."



Hát én meg már láttam. Saját magamnál..

2019. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!