Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb szerintetek a...

Melyik a jobb szerintetek a Schwarzenegger féle nagydarab izomember kinézet vagy a kisebb, de szálkás Bruce Lee kinézet?

Figyelt kérdés
Nekem speciel jobban bejön a nem túl nagy, de formás/szálkás izomzat, magam is ezen dolgozom. Persze nagy tisztelője és rajongója vagyok Arnie-nak is, de főként az akaratereje és az emberfeletti kitartása miatt, nem a teste miatt. Nektek melyik a szimpatikusabb?

2019. dec. 14. 13:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Csakis az számít, hogy ki verne agyon kit!
2020. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
82%
Mégis sok millió ember a Kung-fu királyának, a XX. század legnagyobb harcművészének tartja.Egyébként Bruce Lee-nak hihetetlenül arányos és kidolgozott teste volt. Emellett a harcművészete páratlanul szép, elegáns, brilliáns.
2020. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
51%
Az emberek szeretik a legendákat.
2020. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az egyik korábban hozzászólónak van igaza: Bruce Lee rommá verte volna Schwarzit.
2020. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nézni, hogy Bruce Lee kiket oktatott Kung-fura, illetve Jeet Kune Do-ra. Azt is érdemes megemlíteni, hogy Lee-t milyen harcművészek csodálták és nevezték őt zseniális harcművésznek.


Három karate világbajnoknak is az oktatója volt. Joe Lewis karatevilágbajnok nyilatkozta Lee-ről: "Bruce Lee a tudás mintatára volt. Senki sem tudta azt, amit ő. Büszke volt rá, hogy három világbajnok, Chuck Norris, Mike Stone és az én oktatóm volt."

Jim Kelly és Bob Wall karatevilágbajnokok minden idők legnagyobb harcművészének nevezték Lee-t (ők együtt forgattak a Sárkány közbelép c. filmben). Yasuaki Kurata harcművész filmsztár (7 dan karate,3 dan aikido, judo) azt nyilatkozta, hogy Lee az igazi a harcművészetben. Manny Paquiao, Donnie Yen, Tony Yaa legnagyobb példaképüknek tekintenel Lee-re. Gene Lebell is azt mondta, hogy azokban az időkben (60-70-es évek) Bruce Lee volt a legjobb harcművész (Zöld lódarázsban forgattak együtt). Jackie Chan harcművész istenként emlékszik Lee-re azokból az időkből, amikor kaszkadőrként együtt forgattak a legendás sztárral.

Ennyi bőven elég referenciának!

Arnoldnak egyébként jó filmjei vannak, de számomra nem bálvány. Bálvány számomra Bruce Lee harcművészete, elhivatottsága, filozófiája, rendkívülien kidolgozott izomzata, hihetetlen fittsége.

2020. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Egyébként Arnie maga is Bruce Lee rajongó volt. Őt is lenyűgözték az emberfeletti képességei. Csak mire Arnie befutott volna, addigra Bruce már halott volt. Szerintem ha ismerték volna egymást, biztosan jó barátok lettek volna.
2020. aug. 14. 20:52
 17/41 anonim ***** válasza:
Én a bearmode testalkatot preferálom.
2020. aug. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
56%

"Szerintem az egyik korábban hozzászólónak van igaza: Bruce Lee rommá verte volna Schwarzit."


De most ez kit érdekel? A kérdés a kinézetre irányult!

És nem azért verné rommá (ha így is lenne), mert vékony szálkás, hanem mert MELLETTE esetleg tanult harcművészetet. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Nulla verekedési tudással nem sok vékony cingár verne el egy nagyobb darabot (hiába akarják sokszor itt ezt beállítani a nyápicok).

Ez kb. olyan, hogy ha meg Arnold tanult volna K1-et, egy ütéssel kiütötte volna a feleannyi tömegű Bruce Lee-t.


Amúgy kinézetre inkább Arnold.

2020. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
43%
5-ös azt azért nemhiszem hogyha lenne egy ugyanolyan tested mint arnoldnak amit kétlek, mivel azt az izmotapadást, azt az arányosságot senki nem tudta eddig hozni, nemhiszem hogy ha azt látnád magadon a tükörben aztmondanád hogy nem tetszik.
2020. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
51%

5."most meg kozel ugyanolyan magassaggal nagyobb a tomegem"


Jó, hát ezt akár mondhatná Rácz Gergő is, aztán tudjuk...

2020. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!