Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb szerintetek a...

Melyik a jobb szerintetek a Schwarzenegger féle nagydarab izomember kinézet vagy a kisebb, de szálkás Bruce Lee kinézet?

Figyelt kérdés
Nekem speciel jobban bejön a nem túl nagy, de formás/szálkás izomzat, magam is ezen dolgozom. Persze nagy tisztelője és rajongója vagyok Arnie-nak is, de főként az akaratereje és az emberfeletti kitartása miatt, nem a teste miatt. Nektek melyik a szimpatikusabb?

2019. dec. 14. 13:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Hát ha már verekedésről van szó ,akkor arra rájöttem ,hogy az izomtömeg nem egyenlő az erővel...

Ráadásul aki minnél több izommal rendelkezik ázok legtöbbje nem gyors mozgású.

Bruce minden féle küzdősportot összegyűrt, különféle technikákat fejlesztett...stb.

Arnold meg tudomásom szerint szteroidokat is nyomott.Nemrég egy nagy badizós aki meghalt, mondta azt ,hogy ha sikéres akarsz lenni ebben a szakmában, muszáj sztornózni.

Az élsportolók is szteroidnak, csak ázok legálisak.

Ha tényleg tiszta edzéseket csinálsz úgy mész össze mint a nagymama pulóvere.Ha viszont szétdobott valaki,tuti szed valami szart..

2020. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem rosszból kérdezem, esküszöm, de minek szól olyan hozzá a témához, akinek köze sincs hozzá? Nem sértésből, komolyan, de hülyeséget bárki tud írni.
2020. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
18-as: Bruce a sz@rt is kiverte volna svarciból!
2020. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként nem egyszerű színész-harcművész volt Bruce Lee. Ő már 18-20 évesen (Amerikába költözésekor) a világ egyik legjobb harcosa, harcművésze volt. Az egyetemi évei alatt (Washington egyetem - filozófia, dráma szak) Kung-fu órákat tartott, előadásokat tartott a keleti filozófiákból és megnyitotta első „hivatalos” kwoonját, azaz kungfuiskoláját, Jun Fan Gung Fu Institute néven. Lee tehát már nagyon fiatalon a Kung-fu nagymestere volt. Szerintem 20 évesen már a világ legjobb harcművész nagymestere volt. Szerintem megállja a helyét a megállapítás, hogy Bruce Lee minden idők egyik, ha nem a legtehetségesebb harcművésze is volt.

Konklúzió: bármennyit is tanult volna harcművészetet Arnold, akkor is csak másodpercei lettek volna Bruce Lee ellen egy bunyóban, küzdelemben.

2020. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
41%
A kung-fu nem épp egy hatékony stílus. Ennyi erővel Bruce Lee-t meg simán lecsapná egy MMA-s..
2020. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
75%
jeet kune doo, a totális harcmúvészet megalkotása! Lee-t ezért az MMA atyjának tartják - át kéne nézni a történelem ide vonatkozó részét
2020. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
22.mért írtad ,hogy hülyeségeket írtam???:)
2020. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

"Az élsportolók is szteroidnak, csak ázok legálisak."


Pl. erre írhatta, hogy hülyeség, jogosan.

2020. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Abszolút de igaz...az mind szteroid,csak legális és másképp hívják,de teljesítmény növelő...

Mit írtam még pl???

2020. aug. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Ugyan már valjuk már be gyerekek...egy bizonyos szintre felfejlődsz utána csak bizonyos szerekkel fogsz tudni tovább fejlődni.Ezen nincs mit szépíteni.
2020. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!