Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb szerintetek a...

Melyik a jobb szerintetek a Schwarzenegger féle nagydarab izomember kinézet vagy a kisebb, de szálkás Bruce Lee kinézet?

Figyelt kérdés
Nekem speciel jobban bejön a nem túl nagy, de formás/szálkás izomzat, magam is ezen dolgozom. Persze nagy tisztelője és rajongója vagyok Arnie-nak is, de főként az akaratereje és az emberfeletti kitartása miatt, nem a teste miatt. Nektek melyik a szimpatikusabb?

2019. dec. 14. 13:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Másik dolog.Láttam olyan srácot aki 150 kilót nyomott annyi izom volt rajta,de a barátnője két kis utazótáskáját alig tudta vonszolni.És ilyet nem egyszer láttam.

Kinek mit jelent az erő?

Hogy 2x felemelsz 200kilót vagy képes vagy egész nap szenet lapátolni.Apszolúlt de nem mindegy.Úgy gondolom először ezen kell elgondolkozni.Mert így felesleges vitatkozni itt.

2020. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

[link]


...ha nem,totál lemaradtál.

2020. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Bruce Le nem a kinézetre ment.Nem vízhajtózott,tehét asszem,hogy ilyen értelemben felesleges is szálkásság szempontjából bármit is méricskélni.

Ami a kitartását illeti,hát nem hinném,hogy sokan megcsinálnák azokat az edzéseket,amiket lezavart,Arnold sem.A gyorsaságáról már nem is ejtenék szót.Háromszor körbeszaladna minden testépítőt,hogy azt hinnék előttük áll folyamatosan.De nem is kell ezeket nézni,mivel totál más célok,más dolgok fontosak egy testépítőnek és egy harcművésznek.

Ő meg nem nyomott volna bizonyára fekve 240kilóval,de mind1 is.

Ez olyan kb mikor az a kérdés,hogy melyik a jobb,a körte,vagy az alma.

2020. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
#33 Nem, ez inkább olyan kérdés, hogy te melyiket szereted jobban, a körtét vagy az almát? :D
2020. aug. 27. 21:01
 35/41 anonim ***** válasza:

34# Oké,értem..Akkor körte vagy alma :)

Lee 60kiló volt 7,9% testzsírral.

Sose lennék annyi.Alapbol magasabb is vagyok.

És jelenleg 100 kg.

Szval nem tudnék és nem is szeretnék úgy kinézni.Ha lehetne okoskodni elméletben,akkor inkább olyan 75-80 kg lennék,7,9% tzsvel ideális esetben,az ő egyéb tulajdonságaival.

2020. aug. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Mit szàmit, Bruce Lee megverte volna-e? Arnold neg lealázta volna egy testépítő versenyen. Aztaaaaaa...

Amúgy ez itt a testépités kategória. És Bruce Lee testépités szempontjából értékelhetetlen.


A kérdésre válaszolva, nekem Markus Rühl fizikuma jön be. Ez van.

2020. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
A kérdésben foglaltak a mérvadók, nem a topikcím.
2020. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Bruszli agyonvágná az arnoldot, mint a sz@rt.
2020. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
29%
Arnold nagy volt, ARÁNYOS, és szálkás. A ruszli meg kicsi, és girhes
2020. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

A nagydarab izomemberek nalam pl a Ronni fele classic testepitok. Arnold ma mar csak az atletik/klasszik fizik kategoriaba ferne be. (Ami am a legesztetikusabb kategoria). Na mind1..

Bruce lee hiaba jo bunyos meg gyors de nagyon vekony...nekem nem jon be. Es most a kinezetet kerdezted meg ez am is testepitos kategoria. Arnold testalkatat viszont mar eleg nehez fenttartani. Aki nem versenyzik annak folos is. Szal a ketto kozott. De arnold fele hajlik 😀

2020. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!